Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παρασκευή,έκλεισα την Παουλινα,για ένα δίωρο,με έυκολη συνενόηση με την κοπέλα στο το τηλ,Γεματό Νταρντάνα?Χοντρή?Απλά Νταρντάνα?Νομίζω όλα,και όχι προς το αποκρούστικό,για να την διώξεις,εξάλου και εγώ δεν είμαι και κάνας μορφονιός,+ το ότι αρκετές μου συναντήσεις με πανέμορφες εταίρες έχουν αποτέλεσμα πολλές φορές μέτριο αποτέλεσμα,και μερικές φορές έχουν καταντήσει και σε φιάσκο.Λοιπόν η πόρτα χτύπησε,ο ένοικος άνοιξε οι οφθαλμοί μου περιεργάστηκαν το κορίτσι,οκ λέω αυτή είσαι,αυτός είμαι,ντάξει.Κέρασμα ποτού,συζήτηση περι τι μου αρέσει επι των σεξουαλικών πράξεων.Πιπα θα έλεγα αισθησιακή με αρκετή προθυμία,ματιές πονηρές,βυζομαλάκία σε συχνή κλιμακα,ωραίες βυζάρες χορταστικές,στα ορθια 2 φορές συνεβρεθήκαμε σφυροκοπούσα δυνατά και σκληρά,και μαλιά έπιασα,και δάχτυλα στο στο στόμα έβαλα,και βυζιά,καμια διαμαρτυρία και καλή συμετοχη.Το κορίτσι έφυγε,και ενιωθα τα τρέμουλα των ποδιών,καλά πέρασα.Συμπέρασμα,όπως και έχω γράψει για την Ισαμπέλα,δεν είναι ο σωματότυπος που αρέσει σε μένα ΑΛΛΑ,υπάρχουν συναγωνιστές,φίλοι και γνωστοί,που τους αρέσουν,και πιστέυω οτι θα περάσουν καλά ηταν μια τιμια συνέυρεση.Ξεχασα να γράψω ότι η κοπέλα ήταν καθαρή και μύριζε όμορφα και τα μαλιά της και το σώμα της.Να στε πάντα καλά και να περνάτε το ίδιο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 18, 2013
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
19 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
451
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2013
Συμφωνω σ ολα συναγωνιστη η παουλινα εχει γινει απ τα στανταρακια μου(3 φορες ειχαμε βρεθει περσι)χιλιες φορες καλητερη απο αλλες κ καλα κουκλες που δήλωνουν κ πορνσταρ κ χρεωνουν τ αντερα τους.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1