Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 1 10
Call-Girls 10048
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ημερομηνία ενδεικτική.....μπορεί να ήταν και αργότερα κατά μια εβδομάδα

Μου την σύστησε ένα φίλος στο φατσοβιβλίο, δόλωσα και έκανα το κασκαντεριλίκι το οποίο το μετάνοιωσα και αυτό

Βλέποντας τις φώτο της ψάρωσα και περίμενα να σκάσει κανα πιστολάκι αλλά τελικά κάτι ξέρει και δεν δείχνει φάτσα σε αυτές.

Σκάει στο χοτέλι on time,φρικάρω με την φάτσα, (αλλά λέω απο μέσα μου δεν γαμιέται βάλτην μέσα να βγάλεις τα χοντρά). Σκάμε τσιγαράκι λέμε κανα 2 μαλακιούλες να σπάσει ο πάγος,και γδύνεται για το μπάνιο.

Μόλις έβγαλε τα ρούχα της, μπήκα ιντερνετ να ξαναδώ τις φωτό....Κεφάλι σε τοίχο!....καμμιά σχέση με το τι έβλεπα μπροστά μου. Οι φωτογραφίες είναι παραπλανητικές. Πιο αδύνατη, βυζί ανύπαρκτο, κλασσική Γαλλίδα δε, που ξέμεινε στο Ελλαδιστάν μετά από αποτυχημένο γάμο και για να βρίσκει τα προς το ζειν βγαίνει στην ξόβεργα αραιά και που

Στα του ματς, ακά πίπα μέτρια, χρήση χεριού μπόλικη, ρηχή και στεγνή
Στο σεξ είναι ενεργητική, δείχνει να τις αρέσει και αραδιάζει ένα σωρό γαλλικά όσο της τον χώνεις. Μουσκεύει αρκετά Χμμμ; και δεν βγάζει τίποτα κραυγές να σ'ακούσει όλο το Παγκράτι. Χαστούκια στα κωλομέρια τα δέχεται και την βρίσκει.

Έβγαλα τα χοντρά, έκατσα και είπαμε κανά 2 ακόμα παπαριές προφασίστηκα τηλέφωνο και την έκανα γαργάρα για τον επόμενο άθλο.

Σίγουρα δεν θα την ξανασυναντήσω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 12, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
sagitta
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2013
Το φορουμ γι αυτο υπαρχει Κεφάλι σε τοίχο!....αν διαβαζες θα την ειχες αποφυγει
18 Ιανουαρίου, 2013
συνήθως ψάχνομαι, αλλά είμαι και κλασσικός κασκαντερ
19 Ιανουαρίου, 2013
έχει περάσει από αλυσίδα Ισμήνης 2, Τριγγέτα, Σ144...παλαιότερα έχει παίξει νομίζω και σε άλλα μέρη.
20 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

με τι όνομα δούλευε στα στούντιος?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4