Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ομάδα της Εύας μου θυμιζει ππολυ την διαφήμηση του Golf. Αν ηταν να εχεις μονο ενα αυτοκινητο στη ζωη σου ποιο θα διάλεγες?

Έτσι και τα κορίτσια. Αν θεωρήσουμε ότι ναυαρχίδα είναι η Εύα - τα 200+ άλογα δηλαδή- το χειρωτερο που μπορεί να σου τύχει στη γκαμα της Γλυφάδας έιναι τα 122 άλογα. Οχι άσχημα. Και σαφως όλα τα μοντέλα έχουν την εξαιρετικη ποιοτητα κατασκευής και αξιοπιστίας ανεξαρτήτως κυβισμού και υποδύναμης.

Η Ρέα είναι ένα GT. Φατσακι πρόστυχο που πέρασε την εφηβία της στην καλιφόρνια. 1,75 περίπου στο ύψος, δίνει στη φάση το class που χρειάζεται. Είναι κουμπωμενη, αρχικα, σε σχέση με τα άλλα κορίστια αλλα με την παροδο του χρόνου ανοιγεται. Στήθος καλο που σκληραίνει γρήγορα. Περιφέρεια λίγο μεγαλύτερη από όσο πρέπει, με Ελληνική αχλαδωειδή χρειά, αλλά καυλωτική. Το ίδιο και το στριγκακι της.

Στον αγώνα τα κλασικά στοιχεία αξιοπιστίας που ανεφέραμε ανωτέρω επαληθεύτηκαν. Πίπα βαθια, λαρυγγάτη, με εναλλαγή ταχυτήτων και κάλυψη όλης της περιοχής. Σε συνδιασμό με την εκσπερμάτωση εντός του στώματος αποτελεί πρακτικά το competitive advantage της Ομάδος. Κάτι σαν το 7αρι αυτόματο σασμαν DSG της VW Group. Εξεπλάγειν επίσης από την εμπειρία διαχύρησης του πέους κατα την κορύφωση. Απαλα και ξεξιοτεχνικά. Σεξ καλό με εναλλαγή στασεων, ταχύτητας και υβρεων. Μια χαρα.

Στα + είναι - για τους καλους πελατες- η φιλοξενια (εντος των 150€) στην διακριτικη μεζονετα των κοριτσιών που δημιουργει σαφως καλυτερο κλιμα απο ενα ψυχρο δωματιο γαμηστρωνα.

Αυτά. Δεν ειναι τυχαιο που το VW Group ειναι πρωτο σε πωλήσεις παγκοσμίως! Στα 150, περνεις το απόλυτο VFM.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
25
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2013
Να προσθεσω κατι. Η επιλογή της μαρκας δεν ηταν τυχαια. Διοτι οπως γνωριζεται υπαρχουν και τα AUDI, BMW, MB & PORSHCE. Για να μην θεωρηθεί ότι η αγορα δεν εχει αλλα μοντελα....
08 Ιανουαρίου, 2013
Καλα ολα αλλα μου φαινονται πολλα τα 150
08 Ιανουαρίου, 2013
αυτη τωρα ειναι κριτικη ή διαφημιση?Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
09 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρώτησε την Εύα, για το Group VAG και θα αλλάξεις αμέσως τη κριτική. Έχει καεί από το ΤΤΧαμόγελοΧαμόγελο
09 Ιανουαρίου, 2013
Δεν έγραψες σε πόσο κάνει τα 0-100χλμ..Χμμμ;
09 Ιανουαρίου, 2013
λοιπόν κάτσε να θυμηθώ κάτι σπασμένα μοτέρ GΤ χωρία να τα αναφέρει καν ο περιοδικός τύπος,να θυμηθώ τα πολλά προβλήματα που έβγαλαν και συνεχιζουν να βγάζουν τα dsg,να θυμηθώ κάτι downgrade που κάνουνε ακόμα στους εγκεφάλους και απο 160hp πτο πάνε στα 150 και λιγότερο και τέλος να θυμηθώ και οτι καίνε αρκετό λαδάκι,μάλλον η συγκριση για τις εν λόγω κοπέλες είναι άτοπη εώς άκυρη!!
κρίμα γιατι οι συγκεκριμένες κοπέλες δεν το αξίζουν αυτό
A
alpula
09 Ιανουαρίου, 2013
χαχαχα μπράβο σύντροφε, γέλασα

www.carworks.gr για το σοβαρό θέμα (πέραν της εύας, κλπ.) που θίγετε χεχεχε

το dsg άψογο

να φλασάρετε όλα τα του Group VAG με προγράμματα UNITRONIC, παρουσιάζουν μηδέν μηχανικά προβλήματα, εγγύηση

και απόδοση

btw, για να βρεις την εύα, πρέπει να είσαι σε θέση να κλείσεις ραντεβού όταν μπορεί ΑΥΤΗ, όχι όταν θες/μπορείς εσύ δυστυχώς, κρίμα
09 Ιανουαρίου, 2013
Αν και μου μυριζει λιγο promo,σωστα τα λες φιλε μου.Διαφωνω μονο στο θεμα των υβρεων.Δεν μου εχει τυχει και νομιζω ειναι αρκετα συνεσταλμενη για μπινελικια.Κατα τα αλλα ,για μενα μιλωντας , μονο με Ευα εχω περασει ομορφοτερα.Διαφερουν σε πολλα αλλα εχει η καθεμια την γλυκα της Έρωτας .btw εχει γνωριστει κανεις με την Φαιη???
09 Ιανουαρίου, 2013
εγώ τελευταία με ένα smartaki την βγάζω αλλά περνάω κάθε μέρα έξω από την βίλα και την κοιτάω σαν τον άστεγο...

αχ ρε Φαίη.....
10 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συντοπιτη φιλε μου κι εγω περνας πολυ συχνα αλλα μπαινω και μεσα καμια φορα Μεγάλο χαμόγελο .παντως την φαιη τι γουσταρω τρελα αλλα δεν εχω καταφερει να την συναντησω ακομα.Οταν θα... θα σου πω να σε βαλω στον πειρασμο να μπεις Γλώσσα
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2