Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 52 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ΚΑΚΗ –ΚΑΚΗ εμπειρία σημειώσατε ΧΧμμμ;.

Θα συμπυκνώσω σε μια τις δυο συναντήσεις που είχα με την Αναστασία.

Την πρώτη φορά μετά από εύκολη συνεννόηση τη συνάντησα σε ξενοδοχείο του Ν Φαλήρου. Η πρώτη εντύπωση μόλις την είδα δεν ήταν και η καλύτερηΧμμμ; λόγω της εμφάνισης της. Όμως ήξερα τι θα συναντήσω και δεν μου προκάλεσε έκπληξη.

Μετά τη είσοδο στο δωμάτιο ακολούθησε κοινό πανάκι και μια πολύ καλή και βαθιά πίπα από την 50αρα κύρια. Η συνέχεια δόθηκε στο κρεβάτι όπου μετά από απίθανη ιππασία της πάνω στο εργαλείο μου τελείωσα στο στόμα της.

Στο ενδιάμεσο ντουσακι και συζήτηση περί ανεμών και υδάτων.

Δεύτερος γυρος και η Αναστασία ξεκινά με μια εξίσου πολύ καλή πίπα και αυτή τη φορά την εμπλούτισε με γλείψιμο όλης της γύρω περιοχής(!). Αυτή τη φορά πήρα εγώ την πρωτοβουλία όπου μετά από εναλλαγή 3-4 στάσεων καταλήξαμε σε πισωκολλητο όπου άντεξε το άγριο σφυροκόπημαΚατσικογάμης και το χύσιμο στο στόμα..

Μετά από την πρώτη θετική εμπειρία ακολούθησε και δεύτερη συνάντηση που κυριολεχτικα με απογοήτευσεΚεφάλι σε τοίχο!.

Η κύρια είχε κανονίσει κολλητό ραντεβού και με παράτησε στο μισάωρο ενώ μου είχε πει πως έχει 3ωρο κενό. Όποτε έχυσα όπως όπως και ξενερωμένος από τη συμπεριφορά της έφυγα και δεν ξαναγυρνάωΘυμός.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
g21
Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2013
παραξενο.... δεν το κανει ετσι. κακως πολυ σε εκεινη και καλως σε σενα που το εγραψες
09 Ιανουαρίου, 2013
Καλά ντέ ! Μη κανείς έτσι. Νόμισα και γω οτι έχει κακό service...
09 Ιανουαρίου, 2013
Δεν τα εκανε αυτα ποτε. Δεν ξερω τι αλαξε....
Μηπως γλυκοκιταζες το κολαρακι της και σε φοβηθηκε;
09 Ιανουαρίου, 2013
Περίεργο , ποτέ δεν είχα πρόβλημα ώρας η ξεπέτας. Ισα - ίσα πάντα είναι χαλαρά....
Και να φύγει πρίν την ώρα ... περίεργο....
10 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειχε βαλει κολλητο ραντεβου και μου το ανακοινωσε την τελευταια στιγμη(μεσα στο δωματιο) ενω ηδη ειχαμε κανονισει 2ωρακι απ το τηλεφωνο.

Πρεπει να ειναι πιο προσεχτικη μ αυτα τα πραγματα γιατι ενω δεν τις πρεπει γενικα, παρεξηγηται η συμπεριφορα αυτη.
g21
g21
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5