Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με την μαρινα εχω συναντηθει αρκετες φορας αλλα αυτην την φορα με παιδεψε παρα πολυ. Μετα απο πολλες προσπαθειες καταφερα να κλεισω ραντεβου μεσημερακι στο lacoba. Ηρθε ευδιαθετη οπως παντα με ορεξη για σεξ κ ντυμενη με κοντη σεξυ φουστα. Κατευθειαν γλωσσωφιλα κ το πουτσο στο στομα να τον ρουφαει με μανια σα λυσασμενη,πρωτη σταση ιεραποστολικα κ καταθεση στο στομα της οπου τα εφτυσε στο νυπτηρα. Δευτερος γυρος με δυνατη πιπα σε σταση 69 περιποιηση κ απο μερους μου χωρις να παιρνει ανασα το μαρινακι. Αφου τον ανορθωσε καβαλησε απο πανω κ γαμιοταν σαν τρελη με λυσα για πουτσα,μετα γυρισμα χωρις να βγαλει το πουτσο απο το μουνακι της σε σταση cown girl οπου της εβαζα δαχτυλο στο κωλαρακι της κ της χαστουκιζα το κωλο απολαμβανοντας τα κ τα 2. Τελειωμα στα 4 χωρις να δωσει το κωλαρακι της αυτην την φορα,ενω στο παρελθον το ειχε δωσει. Σε ερωτηση μου γιατι χαθηκε κ δεν σηκωνει το τηλ μου απαντησε οτι δεν ειναι ρομποτ κ δεν δουλευει καθε μερα οποτε υπομονη κ επιμονη σε ολους μας,τα λεφτα της τα τιμαει κ τα αξιζει κ με το παραπανω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
slk 55
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
174
Πόντοι:
1.240
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2012
παιξε και πρωτοχρονιατικο φιλε. θα ξερδισεις σιγουρα.ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
23 Δεκεμβρίου, 2012
ετσι οπως το κανει η μαρινα δεν εχεις αδικο για λαχειο ειμαστε.Μεγάλο χαμόγελο)ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
23 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πετρο κατι υπονοεις ε? χε χε χε χε
24 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οχι δεν υπονοω τιποτα. απλα επισημαινω το προβλημα επικοινωνιας(που εχω κι εγω) με τη μαρινα, καλα ναναι η κοπελλα αλλα..........
24 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ε αυτο λεω βρε πετρο καλα ναναι αλλα μεχρι να...θαχεις γινει 127 ετων
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5