Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Άννα 33 η 77 η φτου και βγαίνω .Τα 80 ευρώ για 2 ώρες και να περιέχει και πρωκτικό είναι σίγουρα δελεαστική τιμή άλλα μέχρι εκεί και τίποτα άλλο .Στο ραντεβού της ήρθε σχετικά στην ώρα της δεν έχω παράπονο .Από πρόσωπο μέτρια πράγματα σε καμιά περίπτωση πρόστυχο ή όμορφη αλλά ούτε και άσχημη νομίζω το γλυκιά της ταιριάζει ποιο πολύ . Σώμα τώρα …..Με πολύ περισσότερα κιλά από ότι την περίμενα ,Στήθος μεγάλο αλλά χάνεται διότι και όλα τα άλλα επίσης μεγάλα !!!!Φέρνει μαζί και τα παιχνίδια της τα όποια άμα δεν σιχαίνεσαι να τα πιάσεις μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις (όχι ότι είναι βρόμικα απλά η αίσθηση του πολύ χρησιμοποιημένου ) και κάτι δήθεν ζαρτιέρες κτλ… γενικά φτηνή φάση και όχι μόνο στην τιμή .Στο σεξ ιδιαίτερα πρόθυμη και ότι και να της ζητήσεις θα στο κάνει πάντα με χαμόγελο σε εκνευριστική φάση ευγενικής σερβιτόρας ..Δεν γίνετε να τις λες γύρνα κάβλα μου να σου σκίσω την κωλάρα και να σου χαμογελάσει και να σου λέει αμέ λες και παραγγέλλεις στα MacDonald’s !!!Επίσης βάζει 1 λίτρο λάδι και ξυλοκαίνη και κρέμες και δεν ξέρω εγώ τι άλλο και τις ανανεώνει συνέχεια με αποτέλεσμα να μην νιώθεις τίποτα !!!!!!Ειναι απλά τραγικό μιλάμε για πολύ λίπανση στα πάντα !!!!!Και τέλος ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 13, 2012
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
41
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy, paparotriftoulas

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2012
Αυτο με τη ξυλοκαινη, λαδια, κρεμες, το χω ξανακουσει, βαλε και τα περιττα κιλα + πολυλογια, ετσι ειναι, οποτε μαυρο, κριμα γιατι το πακετο 80ε για 2+ ωρες ειναι οντως οικονομικο. Κοροιδια σκετη..
14 Δεκεμβρίου, 2012
αφου το ξαναπαμε!! τησ ζηταμε να μην βαζει ενα καρο λαδια. εγω τησ το ειπα και το εκανε Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
14 Δεκεμβρίου, 2012
Και τέλος ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!

θεουλης απλαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
17 Δεκεμβρίου, 2012
Αν δεν την αφήσεις να μιλήσει εσύ θα χάσεις.... και δεν θα μάθεις ποτέ τα τελευταία κόλπα και σχεδία της KGB ...
30 Ιανουαρίου, 2014
ρε παιδια ξερει κανεις το τηλεφωνο της;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5