Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 8 10
Call-Girls 20840
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Απογευματάκι με τρελές κάυλες και μιας και τα σιγουράκια ήταν reserve είπα να δοκιμάσω την τύχη μου με κάτι νέο. Το izabellaonline το είχα ακουστά αλλά δεν είχα ασχοληθεί λόγο του κόστους. Είπα όμως να κάνω την υπέρβαση καθώς με έτρωγε να γνωρίσω την Nika.
Συνεννόηση τέλεια υπηρεσίες τιμές ώρα μέρος κτλ.
Το όνομα ξενίζει αλλά μιλάει πολύ καλά τα ελληνικά και έχει πολύ sexy γερμανική προφορά που εμένα προσωπικά με τρελαίνει.
Νεαρό κορίτσι με εφηβικό σώμα, έχει ενισχύσει το στήθος πρόσφατα αλλά τίποτα το υπερβολικό. Της πάει πολύ, όπως και τα ταττου της. Πολύ όμορφη κοπέλα με βλέμμα που καθηλώνει.
Μπήκε λίγο κουμπωμένη στο δωμάτιο με αρκετό τρακ αλλά ο πάγος έσπασε μετά από λίγο και κάναμε μαζί ντουζάκι. Δέχεται αδιαμαρτύρητα την περιποίηση την οποία απολαμβάνει και ανταποδίδει με το παραπάνω. Ενώ στο sex επιδεικνύει αντοχές άξιες βετεράνου παρά του νεαρού της ηλικίας της.
Μπορείς να μιλήσεις άνετα για ότι θέλεις πάντα ευγενική και γλυκιά ενώ με ξένισε που με ρώτησε αν μπορεί να πάει στο ντουζ μετά από τον 1ο γύρο.
Σε γενικές γραμμές η Νίκα είναι ένα πολύ ωραίο κορίτσι που αν και γερμανίδα στο sex βγάζει μεσογειακό ταπεραμέντο.
Αν θα την ξαναέπαιρνα; Δεν ξέρω η τιμή για απλό σεξ είναι σίγουρα πολύ καλή αλλά με τα έξτρα ανεβαίνει πολύ. Θεωρώ πως το extra ball πρέπει να είναι μέσα στην ώρα όχι με συν 20 ευρώ όπως και το ΟWC είναι standard σε πολλά call girls.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 10, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
PussyRiot
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2012
Έριξα μια ματιά στο site και για κάποιον που θα θέλει να πάρει τα παρακάτω έχουμε:
1 ώρα 130 + 20 OWO + 30 anal + 20για δεύτερη φορά +30για ξενοδοχείο σύνολο 230 δηλαδή χέσε μέσα...
Με λιγότερα λεφτά πας σε city tour παίρνεις όλα τα παραπάνω και περισσότερα και ξεχαρμανιάζεις!!!
Δεν τα γράφω για σένα φίλε για το γραφείο τα γράφω μπας και καταλάβουν το τι μαλακία πολιτική ακολουθούν.
13 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εκεί είναι και δική μου προσέγκιση.
Πολύ Καλή στις υπηρεσίες αλλά στο VFM υστερεί.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2