Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 52 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
συναντηση απογευμα στο γνωστο οικημα της παραλιακης.συνενοηση αψογη.ραντεβου στις 18:00 ειχε κινηση και θα αργουσα τηλεφωνησα να παει πρωτη και να μου στειλει το νουμερο. ετσι εγινε χωρις προβλημα .milf ρωσιδα ευχαριστη κοπελα κοντουλα στο 1.60 περιπου πεσμενο λιγο βυζακι αλλα με μεγαλες ωραιες ρωγες.κωλος αρκετα καλος ειδικα για την ηλικια της.γλωσσοφιλα για την γνωριμια και μπαινω για μπανιο εκεινη ειχε ηδη κανει οσο με περιμενε.social time καλο τα απαραιτητα..στα του αγωνος τωρα πιπα καλη πολυ καλη ξεσκουφωτη με κεφι μετα γυρισμα σε 69 απο μονη της.πεντακαθαρο νινι .καβλωνε με καλο γλυψιμο και ελεγε τα δικα της τελειωσε στο στομα μου περασμα σκουφου ακαριαιο,γυρισμα σε ιεραποστολικο ,σφυροκοπημα ανελεητο απο τις φωνες μας ακουσε ολος ο οροφος,γυρισμα στα 4 καρφωμα δυνατο αρκετη ωρα πανηγυρι σωστο με δικια της αριστη συμμετοχη υπηρξε καλη χημεια.τελειωμα στο στομα (τα εφτυσε αλλα με την ησυχια της και οχι τρεχοντας με πανικο).στο μεταξυ εχει γεμισει και το τζακουζι τσιγαρο εγω,οχι εκεινη .δεν καπνιζει ειπε .κανα τεταρτο μεσα στο τζακουζι, social time, η ωρα ειχε περασει λεω αντε να φευγουμε σιγα σιγα εκεινη ειχε κεφια μου λεει κατσε λιγο ακομα δεν βιαζομαι κλπ.πεφτουνε τα σχετικα γλωσσοφιλα και γλυψιματα εκατερωθεν εμενα να μου εχει γινει καγκελο βουρ στο κρεββατι με τα νερα να σταζουν. φορεμα σκουφου και καβαλα εκεινη,γυρισμα στα 4 ξανα με πολυ δυνατο σφυροκοπημα οι φωνες ητανε απιστευτες(κ λογω χμμ μεγεθους) και ξανα καταθεση αυτη την φορα στην φατσα.΄κουβεντουλα 5 λεπτη ντυσιμο δωρακι και κατεβαινουμε μαζι.απο το διπλανο δωματιο βγαινει ενα ζευγαρακι μεσηλικες χαμογελιομαστε ολοι μαζι στο ασανσερ και λεει η γυναικα απο το ζευγαρι καλα βρε παληκαρι εσεις φωναζατε ετσι? λεω εγω ναι πειραζει? οχι λεει απο τις φωνες σας φτιαχτηκαμε και καναμε 2ο γυρο αμα θελετε να οργανωθουμε καμμια φορα χαχαχαχαχαχαχαχα.η συναντηση κρατησε 1ωρα και 20 λεπτα.θα την ξαναδοκιμασω ισως.εμεινα ευχαριστημενος.ηταν καθαρη ευχαριστη και καλη στο σπορ.τιμια προταση για το 50ρικο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2007
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
daskaloss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
35
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2012
που την βρηκες ρε φιλε εμενα πριν καιρο που την βρηκα facebook και μετα απο συνεχη μηνυματα μου ειπε οτι εχει σταματησει και δουλευει
μονο με γνωστους
10 Δεκεμβρίου, 2012
δεν υπαρχει τετοια περιπτωση
ισως δεν το χειριστηκες καλα. τι μυνηματα και ιστοριες. παρε την τηλεφωνο να κλεισεις ραντεβου
10 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλέ μου άνθρωπε η Αναστασία φυλάγεται γιατί κάποιος μαλακας έγραψε ότι την κόλλησε σπυράκι. Και μάλιστα ότι βρώμαγε τσιγαρίλα και απλησιά. Ομως όσοι την ξέρουν μπορούν να ορκιστούν ότι η Αναστασία ούτε καπνίζει και είναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ. Σαν καλή επαγγελματίας όμως αφήνει τον καιρό να κυλίσει υπέρ της.
10 Δεκεμβρίου, 2012
Οποτε δεν υπαρχει προβλημα με αυτο που ειχανε γραψει!!!
10 Δεκεμβρίου, 2012
2007? τρολλαρεις τυπε?
10 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ποτε δεν τρολλαρω φιλε...εγω περασα λαθος την ημερομηνια 7/12/12. το ραντεβου ηταν για μια ωρα αλλα το τραβηξαμε παραπανω
10 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλον εκανε λαθος τη χρονια ο δασκαλος.
Οσα γραφει ομως ειναι ετσι ακριβως.
10 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ειναι ετσι???αφου το ξερεις και συ.Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
11 Δεκεμβρίου, 2012
το θεμα ειναι οτι τισ ειπα να μου δωσει το τηλ της και μου απαντησε αυτο που σου ειπα αν θες στειλε το τηλεφωνο της σε πμ να δουμε
12 Δεκεμβρίου, 2012
Όλοι έχουνε μεγάλο καυλί και χύνει μαζί τους. Τυχαίο; Δεν νομίζω!
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2