Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 26 10
Call-Girls 76002
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Eιχα ακουσει και γω τοσα καλα λογια και ειπα να δοκιμασω. Συναντηθηκα λοιπον με τη Ναντια πριν καμια βδομαδα.
Με το που σκαει στο δωματιο και ειδα προσωπο πραγματικα δε περιμενα κατι τετοιο.... λες και μου θυμιζε τη πεθερα μου ενα πραμα..... η μια βλαχαρα 45αρα απο κανενα κατσιχωρι. Μεχρι και η προφορα της αυτο βγαζει.
Ημουνα ετοιμος να ακυρωσω αλλα λεω δε γαμιεται αφου τοσο καλα λενε.

Στο σεξ τωρα, πιπα καλη τη χυνεις στο στομα. Στο σεξ απλη συμμετοχη.
Τα μειον γενικα της : ψευτικα πνιξηματα οταν σου περνει πιπα..... μα τι στο διαολο ολο πνιγοτανε ???
Ψευτικα βογγητα στο σεξ και υπερβολικες κραυγες και λογια..... οσοι ακουγαν απο διπλανα δωματια θα νομιζαν οτι ειμαι ο γαμιας του αιωνα.....
Με αυτα και με αυτα ξενερωσα.....


Απο μενα μαυρο λοιπον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 04, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2012
Πολλα εχουν ειπωθει σχετικα με τα ηχητικα εφε των κοριτσιων αλλα νομιζω οτι ειμαστε λιγο "αδικοι" . Θελουμε ενα call-girl να βογγαει στα αληθεια ή τουλαχιστον να φαινεται σαν να ειναι αληθεια. Στην Α! περιπτωση, οπως μου ειπε ενα στανταρακι μου, αυτο ειναι αδυνατο. Στο πρωτο ραντεβου ( μου ελεγε ) αν ειναι καλος ο παρτενερ και αν γουσταρω πραγματικα, θα "τελειωσω" , αντε και στο δευτερο ραντεβου. Απο κει και μετα τα πραγματα ειναι δυσκολα. Νομιζω ακουγεται νορμαλ. Στη δευτερη περιπτωση των αληθοφανων βογγητων, ψαχνουμε για call-girl με καλλιτεχνικο ταλεντο υποκριτικης, πραγμα οχι απιθανο, αλλα παλι, σχετικα δυσκολο, η με διπλωμα ψυχολογου για να ξερει ποσο volume και tuning στα μπασα και στα πριμα, θελει ο πελατης. Αν τωρα, δεν υπαρχουν ηχητικα εφε, μιλαμε για περιπτωση "κομονδινο"
Ολα αυτα, τα γραφω απλως για να συνειδητοποιουμε τι ζηταμε Χμμμ;
09 Νοεμβρίου, 2012
φιλε εχεις δικιο ορισμενοι νομιζουν οτι γαμισανε την σκλεναρικοβα ετσι την πατησα και εγω σιγα την γκομενα καλα τα λες μαπα και σαβουρα μαζι
10 Νοεμβρίου, 2012
Απλά να σκεφτόμαστε και την τιμή συναγωνιστές. Δεν έχω δοκιμάσει οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη, αλλά πάντα έχει σημασία και η σχέση τιμής-απόδοσης. Και σίγουρα έχουμε πολύ περισσότερες απαιτήσεις αν ακουμπήσουμε τα διπλά και βάλε...
08 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αμα ικανοποιησαι να γαμας μια πατσαβουρα επειδη ειναι φτηνη,ο τοπος ειναι γεματος εξω και δε θα τις πληρωνεις...Κανε κανενα νεοτερο κοριτσακι ηρωα και οχι τη γρια...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4