Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 280542
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο βασικός λόγος για τον οποίο επέλεξα να την συναντήσω,ήταν επειδεί ήθελα να δοκιμάσω το service της.Για να μην πω ο μοναδικός.Όταν μάλιστα το κοστολογεί στα 100 για μια ώρα σκέφτηκα απο κάτι φόλες που έχεις φάει στο servicε μαλάκα, δοκίμασε και βλέπεις.
Η συνάντηση αν θυμάμαι σωστά πρέπει να έγινε προς το τέλος καλοκαιριού.
Η αλήθεια είναι οτι με το που άνοιξα την πόρτα δεν ενθουσίάστηκα.Money MouthΕίδα ένα πρόσωπο μέτριο για τα γούστα μου,όχι σε τέτοιο βαθμό όμως που να της πω φύγε.(Είπαμε,δοκιμή για service).Εδώ πρέπει να πω,οτι η ίδια με ρώτησε αν θα ήθελα να μείνει ή όχι.Βγαίνοντας απο το μπάνιο και έχοντας πλέον πλήρη εικόνα του κορμιού της,έχω να πω οτι ενώ έχει ένα καλούτσικο σώμα,χάνει πολλούς πόντους στα μάτια τα δικά μου σε στήθος και κώλο.Για αυτούς που έχουν κόλλημα με το μεγάλο στήθος,παίζει και να χύσουν επι τόπου.H δουλειά που έχει γίνει δεν είναι αρκετά καλή και όσοι γουστάρετε να υπάρχει μια σχετική συμμετρία στήθους-σώματος,θα δυσαρεστηθείτε.Όσον αφορά τον κώλο δεν τον λές σε καμία περίπτωση μικρό,σφριγηλό και στητό.
Αυτό που θα θυμάμαι είναι το γλύψιμο στα αρχίδια το οποίο ήταν φο-βε-ρό!!!.Γλώσσα Η πίπα της πολύ καλή και παρόλο που την ζόρισα σε κάτι φάσεις και ψιλοπνιγόταν δεν έβγαλε κουβέντα.Το οτι μπορεί να έφαγα τις παναγίες μου αργότερα μπορεί,στο δωμάτιο όμως δουλεύει.Επίσης δεν χρησιμοποιεί χέρι,μα καθόλου όμως.Έχω την εντύπωση ό,τι και να ζητήσεις θα στο κάνει.Θες να τη πας για παράδειγμα γαμιώντας μία ώρα,μέσα.Θες να σου παίρνει πίπα μία ώρα,μέσα.Επίσης,στα θετικά της είναι οτι τον δεύτερο γύρο τον ξεκινάει μόνη της και δεν κάνει καθόλου κουβέντα για λεφτά.Εκεί που μου τα χάλασε όμως ήταν οτι την περίμενα με περισσότερη ενέργεια πάνω στο πήδημα.Δεν ξέρω αν ήταν κουρασμένη ή αν είχε άλλο ραντεβού πιο πρίν,αλλά ειδικά σε μία φάση στα τέσσερα,χωρίς να το έχει πάρει πρέφα οτι την κοιτάζω,μάλλον σκεφτόταν αν θα προλάβει το επόμενο ραντεβού.Εκεί που μου τα χάλασε ακόμα πιο πολύ,είναι όταν έπρεπε να απαντάω σε ερωτήσεις ακόμα και όταν βρισκόμουν στο ντους.Το οτι μιλαει πολύ μιλάει, αλλα πιστεύω είναι κάτι που της βγαίνει αυθόρμητα.
Είναι εργατική,φιλότιμη,ευγενική και προσφέρει full service σε μια καλή τιμή.Αν κάνεις σκόντο στην εμφάνιση δοκιμάζεις(Εδώ να πω οτι αλλος μπορεί να γουστάρει αυτό που βλέπει οπότε καλύτερα για τον ίδιο)μένεις ικανοποιημένος;Ξαναπαίρνεις.Δεν μένεις;Πας για άλλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
underpressure
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Νοεμβρίου, 2012
Στο θέμα πρόσωπο, χαμηλή ενέργεια στο πήδημα και ερωτήσεις σε άκυρες στιγμές θα συμφωνήσω και εγώ με τον Underpressure.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1