Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 281274
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τόσο καιρό διαβάζω και διαβάζω για την Nayomi, δεν θα μπορούσε να λείπει από το παλμαρέ μου μια συνεύρεση μαζί της.
Έτσι πήρα την απόφαση να την δοκιμάσω σήμερα. Άμεσα κλείσιμο Ρ/Β σε μισή ώρα είμασταν στο Ολύμπικο στο Φάληρο. Στην ώρα της, και ενώ έκανα ντουζ, χτύπησε η πόρτα και ανοίγοντας την, αντίκρυσα μια όμορφη κοπέλα, με πανέμορφο σώμα, ντυμένη με φούστα και ένα ριχτό ξώπλατο από πάνω, το οποίο άφηνε να διαγράφετε το όμορφο στήθος της.
Απαραίτητη γνωριμία και λίγο social για αρχή και...

Λόγω του ότι το Ρ/Β κλείστηκε τελευταία στιγμή, δεν πρόλαβα να της πω πως την ήθελα ντυμένη, αλλά με αποζημίωσε εκείνη αφού με ρώτησε τι εσώρουχα θέλω, και διάλεξα τις κόκκινες ζαρτιέρες. Η επιθυμία μου έγινε αμέσως δεκτή. Μπανάκι και ενώ χαμήλωναν τα φώτα εμφανίστηκε με το εσώρουχο που ζήτησα. Ήταν σε γενικές γραμμές αυτό που είχα στο μυαλό μου, αυτό που περιγράφουν και όλοι οι υπόλοιποι που βρέθηκαν μαζί της, αυτό το οποίο με έκανε να την συναντήσω.

Στον αγώνα τώρα, τι να πω, τα έχουν πει όλα, το πως το έζησα εγώ... απίστευτη συμμετοχή, τα δίνει όλα, σε καμία περίπτωση δεν νιώθεις ότι βιάζεται ή ότι θέλει να σε ξεπετάξει. Το στήθος της όλα τα λεφτά, αφού το τίμησα αρκετή ώρα με ισπανική, τα στησίματά της πολύ καλά και στους 2 γύρους, και φυσικά είναι πολύ καθαρή και μοσχομυριστή.

Η διάρκεια κράτησε 1 ώρα και 20 λεπτά περίπου, σε καμία περίπτωση δεν κοίταξε ρολόι και προς τιμή της τη 2η φορά του σεξ δεν με άφησε ατελείωτο ενώ είχε περάσει η ώρα.
Γενικά η Nayomi είναι μια τίμια επιλογή στα λεφτά που ζητάει, ομηλιτική, σπάει αμέσως το πάγο της πρώτης φοράς, κάνει όλα αυτά που πρέπει για να περάσεις καλά, δεν κάνει αγγαρεία. Εγώ πέρασα πολύ όμορφα μαζί της και στο μέλλον θα ξανατιμηθεί

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 18, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.896
Πόντοι:
5.435
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2012
Δε σε προλαβαινουμε αρχηγε, καβαλα στον Τυφωνα τα εχεις σκισει ολα στο λεκανοπεδιο, studio, απο Πειραια μεχρι Μεταμορφωση και τωρα CT. Βαλε και τον Τυφωνα να ανεβασει κριτικη.....Θα εχει πολλα να πει!!!!
19 Οκτωβρίου, 2012
Συγκρατηηηηησουυυυ....το fkk πλησιάζει κ λεφτά δε θα χεις...Γλώσσα
19 Οκτωβρίου, 2012
από εδώ και πέρα κράτη μάγκες, η επόμενη κριτκή μου θα είναι από τα FKK
Toninno και εσύ δεν πας πίσω από ότι διαβάζω Μεγάλο χαμόγελο
Λαγέ μην ανυσηχείς έχω κάνει τα κουμάντα μου από πέρσυ Μεγάλο χαμόγελο
19 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειμαι down αυτη την εποχη και κανω fucking therapy με εντολη γιατρου.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4