Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Call-Girls 30907
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
εχω σταματησει να γραφω κριτικες, προτιμω τα σχολια για οποια βιζιτα συναντω να τα ποσταρω στο αντιστοιχο θρεντ...
ετσι νομιζω οτι επιβραβευονται τα τακτικοτερα και τα πιο πιστα μελη του bourdela...

η τελευταια κριτικη που εγραψα, ηταν για καποια που θεωρησα οτι αδικειται απο τις μεχρι τοτε υπαρχουσες κριτικες...
η αδικια ειναι και παλι ο λογος που γραφω τωρα για την μικροσκοπικη ρουμανα... αυτη τη φορα ομως, εγω ειμαι αυτος που την αδικησε...
εγραψα πριν απο λιγο καιρο στο θρεντ του γραφειου της, πως ειναι αδυνατον να επιλεξεις την Ντανα οταν ειναι διαθεσιμη και η Συνθια...

ηταν λαθος και μαλιστα ανεπιτρεπτο για καποιον με τις δικες μου εργατοωρες στο αθλημα...
εγραψα ως γνωστης, για καποια που ειχα συναντησει πριν απο 8-9 μηνες, τοτε που εκανε τα πρωτα της βηματα στο χωρο...
τι πιο λογικο απο το να εχει αλλαξει?? σε ολα ομως...

κατ'αρχας ειναι πιο ομορφη... μαλλι κομμωτηριου ισιο σιδερωμενο! προσωπο χαμογελαστο και λαμπερο, καμια σχεση με το ψαρωμενο που θυμομουν...
κορμι μαυρισμενο ομοιομορφα, παλια τα βυζια και ο κωλος ητανε ασπρα, κατι που μου τη σπαει πολυ στις γκομενες...
πολυ πιο γυμνασμενη, εχει χασει 3-4 κιλα που πραγματι δεν τα χρειαζοτανε, κωλαρινος τουρλα... εχει χασει βεβαια και ενα νουμερο βυζι, αλλα το συνολικο αποτελεσμα ειναι σιγουρα πολυ καλυτερο...

στο σεχ ομως εχουνε λαβει χωρα ακομα μεγαλυτερες αλλαγες...
το τσιμπουκι της, τα στησιματα της, η συμμετοχη της, εχουνε βελτιωθει παρα πολυ, εχοντας μαλιστα ελαττωσει και τις αγριοφωναρες που εβαζε...
χυσιμο στο στομα και καταποση με ευχαριστηση, hoover, δεν αφηνει σταγονα να παει χαμενη...

πιστευω οτι ητανε τυχερη που επεσε πανω στη τουρμπο-Συνθια και τακιμιασανε... η επιρροη της ειναι πανταχου παρουσα... εμφανιση, ντυσιμο, σερβις, ακομα περισσοτερο στο σοσιαλ ταιμ, της εχει μεταδωσει ενα μερος απο την τρελα της...
πιστευω οτι σε λιγο καιρο θα δωσει και κουλουρακι, αν δεν το εχει κανει ηδη με καποιους τακτικους της πελατες... που σιγουρα εχει, αφου την ζητησα 2 φορες, με διαφορα ακριβως μιας εβδομαδας και δεν ηταν διαθεσιμη, ενω παραδοξως η Συνθια ηταν!
οποτε δεν εχω και τυψεις για το ατυχες ποστ, αφου προφανως δεν επηρεασε καθολου την δουλεια της...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 08, 2012
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
O Gentleman
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
0
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2012
κριτική κέρασμα στον χάρο Γλώσσα
09 Οκτωβρίου, 2012
πού εισαι εσυ ρε παιχτη??
welcome back να πω ή θα ειναι συντομη η επανεμφανιη σου??
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2