Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 281078
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο


Η συνάντησή μου με τη γλυκειά Nayomi έγινε απόψε. Από κει έρχομαι με ένα ηλίθιο χαμόγελο...

Συνάντηση με το κορίτσι στο λόμπυ του ΚΡΕΟΛΙ στη Γλυφάδα. Ντύσιμο προκλητικά ωραίο, αλλά όχι πρόστυχο. Μαυρισμένα υπέροχα πόδια, κορμί φιδίσιο, μαύρα μαλλιά....... και ΟΥΠΣ!!!! κάτι γλυκές μπλε ματάρες...

Φιληθήκαμε σαν φιλαράκια που χαμε να τα πούμε καιρό και οδεύσαμε προς το δωμάτιον της "αμαρτίας" χα χα χα.
Επειδή είναι η πρώτη φορά που συνάντησα τη ΝΑYOMI, ήθελα και να κουβεντιάσουμε. Η συζήτηση ξεκίνησε με εκείνη να μου λέει τα δικά της, εγώ τα δικά μου. Social time άψογο. Μπήκε στο μπάνιο για ντουζάκι και βγήκε ντυμένη με σέξυ εσώρουχα και ζαρτιέρες.... Ουάου!!
Χωρίς να το καταλάβω βρεθήκαμε να φιλιόμαστε με πάθος στο στόμα. Γλώσσα απαλή κι εξεξερευνητική, χείλια απίστευτα σέξυ, απαλά σαν χάδι.
" θέλω να σε φάω !!!" της λέω. Η γεύση του κορμιού της .... βανίλια!!! το καλύτερό μου!. Στήθος, κοιλιά (τρελό το σκουλαρίκι στον αφαλό...) και κατηφορίζοντας γλείφοντας, φτάνω σε ένα υπέροχο γατάκι το οποίο άρχισα να γλείφω μανιωδώς. Έγλειφα ό,τι έβρισκα. Νινιά, πόδια, στήθος, σώμα, στόμα..... η Ναόμι ήταν εκεί κι ανταποκρινόταν στα φιλιά και στα γλειψίματα.
Εχωσα δυνατά τη γλώσσα μου μέσα στο υπέροχο ευωδιαστό πιπί της και ρουφούσα δυνατά γλείφοντας αδηφάγα.... Την αισθάνθηκα να φωνάζει πως τελειώνει.... great!!!
Όντας πολύ κουρασμένος από την πρωινή έγερση 5.00 το πρωί στην Αγγλία και το πολύωρο αεροπορικό ταξίδι, δεν είχα και πολλά περιθώρια αντοχής για σεξ, πράγμα που φάνηκε αμέσως..... Γεράκος....
Έτσι επιδοθήκαμε σε ένα υπέροχο 69, όπου επήλθε μια δυνατή κατάθεση στο απαλό και υπέροχο στόμα της.

Γενικές παρατηρήσεις.

Η ΝΑΟΜΙ είναι ένα καταπληκτικό πλάσμα. Δεν γράφω πολλες κριτικές και λόγω συστήματος δεν μπορώ να βάλω περισσότερο σε βαθμολογία.
Εννοείται πως αφήσαμε πράγματα στη μέση.... Λόγω κούρασης. Το πνεύμα πρόθυμον... η σαρξ όμως....

Για μένα παίρνει 10 σε όλα, γιατί πρωτίστως είναι ένας καλός άνθρωπος.


Ναόμι είμαι πραγματικά χαρούμενος που σε γνώρισα κούκλα μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 20, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
ποδολάγνος
Μέλος
Εγγραφή:
26 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
40
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2012
Με συγχωρείς ρε τύπε, όσες φορές πήγα εγώ Λονδίνο κυκλοφορούσε πολύ μουνί! Και με λεφτά και με καμάκι! Τι διάολο έγινε μόνο οι gay έμειναν και βρήκες εδώ το Flosh royal?Χμμμ; Στην Αγγλία βέβαια το λένε Royal Flush, μήπως ήρθες από κάνα ερημονήσι που δεν έχει γυναίκες?Χμμμ; Λέω εγώ τώρα!Κουλ Ευχαριστούμε πάντως που έσπευσες να μας ενημερώσεις παρόλη την κούρασή σου!!!Εμμμμ
C
Cr9
21 Σεπτεμβρίου, 2012
Ωραιος man. Κι εγω μετα την πρωτη φορα με nayomi παραμιλαγα. Χαμόγελο
21 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οι Αγγλίδες πολύ κρύες μωρε αδερφέ μου... Δεν μου κάνει κέφι με αυτές. Για την ορθογραφία του royal flush έχεις δίκιο. Είναι και η ώρα περασμένη... δικαιολογείστε τον γεράκο.
Στο Λονδίνο ήμουν περαστικός λόγω αεροδρομίου βρέθηκα εκεί.
21 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο γραψιμο κριτικων μια βελτιωσουλα τη χρειαζεσαι.....αλα αδελφε, το avatar σου σκοτωνει.
Περι του αθληματος που το νικ σου υποδηλωνει οτι εισαι φαν, τιποτα η Ναομι;
21 Σεπτεμβρίου, 2012
Τό έχω ξαναπεί ..... τό κορίτσι είναι άχόντισσσσσσα ......
Δέν ένδείκνυται βέβαια γιά λιγουρμέδες τού Μεταξουργείου ,
καί παζαράκηδες τού στύλ νά φτινίνη τό γαμήσι....

Υ.Γ Από τά 5 στανταράκια μου !!!!!
21 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συγχωρείστε με για την περιγραφή... Είχα σηκωθεί απο τις 5 τα ξημερώματα, ώρα Αγγλίας, και ύστερα από διατυπώσεις, τρένα, αεροπλάνα και ένα πολύ γεμάτο υπόλοιπο με΄ρας λογω εκκρεμοτήτων, έφτασα να κάνω κριτική στο ΜΠΟΥ στις 2 το πρωί ώρα Ελλάδας... Παιδιά ήμουν κουρέλι από την κούραση. Σόρρυ! Θα επαν΄λεθω με νέα κριτική σε λίγες μέρες διότι θα επακολουθήσει κι άλλος γύρος! χα χα χα
Τα πόδια της Ναόμι είναι υπέροχα. Και οι γλουτοί της, οι γάμπες της... και ααααχ αυτές οι πατουσίτσες.... Τόσο απαλές.... Τις σκέφτομαι και μου σηκώνεται πάλι.... χα χα χα
21 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνω και επαυξάνω επ αυτου...απο τις καλύτερες που κυκλοφορούν στην πιάτσα...Μεγάλο χαμόγελο
22 Σεπτεμβρίου, 2012
H Nayomi είναι άψογη σε όλα και το βασικότερο πολύ καλό παιδί, ο καθένας έχει τα δικά του κριτήρια, προσωπικά περνάω πάντα πολύ καλά μαζί της, σε περίοδο που είναι δύσκολη για μένα.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8