Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Call-Girls 25887
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εγώ θα εκφράσω την διαφωνία μου για το ότι οι φωτογραφίες είναι δικές της. Στην πραγματικότητα είναι πιο αδύνατη και με σχετικά κοντά πόδια σε σχέση με τον κορμό της. Βέβαια από την άλλη το μαλλί της είναι το ίδιο με την φωτό. Μου είπε βέβαια ότι έχει αδυνατίσει πάρα πολύ τελευταία. Πάντως με κάθε επιφύλαξη, πιστεύω ότι δεν είναι δικές της οι φωτό. Γενικά είναι μια πολύ γλυκιά και ευγενική κοπέλα. Μου φάνηκε αρκετά διαθέσιμη για σχέση. Οπότε οι επίδοξοι ερωτιάρηδες ας την επισκεφτούν. Εμένα δεν μου έκανε κλικ καθόλου. Φιλάκια πεταχτά με αποκλειστικό συναπάντημα μόνο των χειλιών. Πίπα με προφυλακτικό, σχετικά καλή με ή χωρίς χέρια εναλλάξ. Ένα κλασσικό ιεραποστολικό, ένα στα τέσσερα και τελείωμα με πίπα εναλλάξ με μαλακία γιατί δεν μπορούσα να τελειώσω με τίποτα. Πρόσωπο γλυκό με σασρκώδη χείλη, σώμα καλό αλλά αδύνατο για τα γούστα μου. Είναι πιο αδύνατη από τις φωτό και πόδια που είναι κοντύτερα σε σχέση με τον κορμό της και γάμπες όχι ιδιαίτερα αξιοσημείωτες. Στην φωτό φαίνεται αρμονία μεταξύ κορμού και ποδιών. Δεν ξέρω ίσως να ήταν πολύ καλός ο φωτογράφος και σε εποχή που είχε παραπάνω κιλά. Γενικά ήταν σαν να ήσουν με την κοπέλα σου, αλλά προσωπικά σε εμένα αδιάφορη, για αυτό και δεν ασχολήθηκα πολύ. Δεν συστήνεται σε πολύ απαιτητικούς παίκτες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 15, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέγας
Εγγραφή:
29 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
595
Πόντοι:
4.475
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2012
Αν και η κριτική σου μοιάζει να είναι τελείως διαφορετική από την προηγούμενη, εμένα μου φαίνεται ότι εσύ τα λες πιό καθαρά από τον προηγούμενο συναγωνιστή, αφού η περιγραφή στο βάθος είναι ίδια. Η απορία μου δεν είναι με τις διαφορετικές κριτικές, αλλά με τις πολύ διαφορετικές τιμές. 80€ εσύ, 120€ ο άλλος, μεγάλη διαφορά σε δύο μέρες. Τελικά ποιά είναι η πραγματικότητα?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1