Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αργησα να βάλω κριτική γτ την πήρα πριν τις διακοπές και έχει λίγο καιρό ο υπολογιστης μου έχει βγει εκτος και δεν έχω καταφέρει να τον φτιάξω ακόμη οποτε μάλλον με βλέπω να ποστάρω πολλά ακόμη επιδιορθωτικά θρεντ! Συνεννοηση με το γραφείο μια χαρά μετά απο μια ώρα που συνεννοήθηκα η Ελλη ήταν στο ξενοδοχείο που ήθελα μαζί μου με μια ελάχιστη 10 λεπτη καθυστέρηση η οποία όμως δεν μου μειώσε καθόλου τον χρόνο της συνεύρεσης μαζί της. Η εικόνα της έλλης γενικά είναι η εικόνα του κοριτσιού της διπλανής πόρτας την οποία βλέπεις στο δρόμο, στο σουπερμαρκετ, στο φούρνο και θες να την σκίσεις και ως εκ τούτου και το σερβις της κινείται σε ανάλογο κλίμα δηλαδή νιώθεις σαν να είσαι με την κοπέλα σου. Την περίμενα λίγο πιο όμορφη στο πρόσωπο αλλά δεν πάυει να είναι χαριτωμένη και να σε εμπνέει να ασχοληθείς μαζί της. Το μόνο αρνητικό ήταν ότι δεν ήταν ξυρισμένη πολύ στην επιμαχη περιοχή αλλά και ότι θα γούσταρα να ήταν λίγο μαυρισμένη παραπάνω, καλοκαίρι που είναι και μια και αυτό είναι και το στυλ της μεσογειακής που έχει, αλλά οκ μπορεί να μην πρόλαβε να πάει πολύ θαλασσα φέτος. Στα του σερβις μου έδωσε οτι ακριβώς ήθελα (και αναλ με +50) από μια GF εμπειρία χωρίς να αρνηθεί τπτ στο σεξ. Θα θελα και άλλη συναντηση μαζί της και ίσως μεγαλύτερης διαρκειας όσο μου επιτρέπουν τα οικονομικά μου και πιστεύω για κάποιον που θέλει θα ήταν καλή ιδέα για long date σε περίπτωση που θέλει να τιμήσει ελληνικά προιόντα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 29, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
TurboThor
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
322
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού