Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 281056
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ενα σ-κ χωρις υποχρεωσεις, σα να εχω ενα ρεπο ενα πραμα κκ το οργανωσα απο το πρωι τηλεφωνο με τη ναομι αφου υπερισχυσε στο σχετικο θρεντ τριλημα συνθια ισαβελλα κ ναομι. κ μετα το σεξ στο οακα.. δε μπορουμε να ταεχουμε ολα. η ομαδα επαιξε με παθος αλλαελειπε η εμπειρια. η ναομι τα συνδυαζει ολα παντως
στο ζουμι τωρα. η κοπελα ειναι πολυ ομορφη ωραια μεγαλα ματια κ ακομα πιο μεγαλες βυζαρες που πλαισιωνουν ενα υπεροχο αδυνατο κ ζουμερο κορμακι που οσο κ να το γλυφεις δε το χορατινεις. απιστευτα φιλια, πολυ καλη χημεια. απιστευτα σεξυ πιπα. δυνατο τελειωμα γρηγορα στα 4 τραβωντας ελαφρα τα μαλλια της. ηταν πολυ προστυχη κ πολυ γλυκεια ταυτοχρονα τις στιγμες χαλαρωσης. απλα να πω οτι με τη κουβεντα κατσαμε παραπανω απο το συμφωνημενο. το στομα της μου ρουφαγε τη γλωσσα, κοντευα να χυσω απο τα φιλια της. σα να ηταν για 1,5 ωρα η σεξυ καβλιαρα κοπελα μου . ετσι ενιωσα. σκορπιες σκεψεις που με καβλωνουν νυχτιατικα παλι.μια εμπειρια που πρεπει να τη ζησετε ολοι σας. απλα παιδια παντα το πετυχημενο σεξ ειναι υποθεση κ των 2. πρεπει να ειμαστε κι εμεις καθαροι ευγενικοι κ περιποιητικοι. οτι δινεις παιρνεις

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 24, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
86
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2012
Φιλε μου, κι ο Ντιμης να το επνιγε το τοπι, παλι ισοπαλια θα ηταν. Δεν με πειραξε καθολου γιατι πλεον θα βλεπουμε μπαλιτσα χωρις αγχος. Ακομα και η καζουρα απο διορισμενους και πολυμετοχικους εχει εξαφανιστει πλεον. Απλα στη θεση σου θα πηγαινα στο μωρο μετα το γηπεδο για το απαραιτητο ξεχαρμανιασμα. Χαιρομαι που περασες καλα, θα δοκιμασω και θα ενημερωσω με τη σειρα μου εν καιρω.
ΑΕΚ και μονο ΑΕΚ.
26 Αυγούστου, 2012
9.7 για αυτό το κακάσχημο μπάζο?
ρε φίλε,τσομπάνης είσαι?
αν ναι,σε δικαιολογώ.
26 Αυγούστου, 2012
τσομπανης δεν ειμαι. μαλλον καποιοι αλλοι μεγαλωσαν σε στανη και δε ξερουν να μιλανε.
υγ1 ειμαι ο νταβας της κ παιρνω ποσοστα
υγ2 τι επρεπε να πω οτι με εστησε κ δεν ηρθε?
υγ3 αεκαρα πανω απο ολα
28 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν σε κατηγορω φιλε μου ο καθενας εχει την αποψη του.... επιτρεψε μου να σου πω οτι ειναι αρκετα ομορφη κοπελα ...και πολυ γλυκια ...ας με διαψευση καποιος.
εχω τιμηση την ναγιομι 2 φορες !!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4