Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μέτα από τηλεφωνική συνεννόηση αν και ήθελα 2ωρο με την αριανα ο Κώστας με έψησε για καλή μου τύχη να πάρω αριανα και Ναντίν μαζί λέγοντας μου πως έχουν πολύ καλή χημια μετάξι τους.Πήγα στον χώρο τους  η κοπέλες με περιμένανε σε ξι ντυμένες είχα ζήτηση να είναι ντυμένες η Αριανα με τα δερμάτινα τα μαύρα όπως είναι στις φώτο και η Ναντίν με το κορμάκι το μαύρο από τις φώτο . αυτή που πήρε πιο πολλές πρωτοβουλίες ήταν η  Ναντίν ας πούμε πως ήταν πιο  έκφυλη . Αφού βγήκα από το μπάνιο τα μεράκια χαμουρευόντουσαν  και έτσι μπήκα ανάμεσα τους .Το καλύτερο σκηνικό ήταν όταν μου κάνανε πίπα απίστευτο !!!Είχαν τέλειο συγχρονισμό με εναλλαγές περιποίηση και στις μπάλες με την σηρα τους .η Αριανα έχει πιο μεγάλο στήθος και έτσι τον έβαλε ανάμεσα στα βυζιά της ενώ η Ναντίν τις έγλυφε το μουνάκι της
πρώτη κατάθεση έγινε στο στόμα της αριανας.Ντουζάκι και γύρος δεύτερος αφού άφησα τα κορίτσια να μου κάνουν ένα καλό λεσβιακό σόου και όταν ήταν στο 69 με Ναντίν από πάνω το κάρφωσα στο στενό μουνάκι της Ναντίν ενώ η αριανα τις έγλυφε την κλειτορίδα και τις μπα λες μου εναλλάξ  Μέτα από σφυροκόπημα γύρισα και την αριανα στα τέσσερα και της τον κάρφωσα τις είχα στα τέσσερα δίπλα δίπλα και της γαμούσα εναλλάξ τα κορίτσια είχαν πολύ καλή χημια μετάξι τους όντος της γύρισα ανάσκελα δίπλα δίπλα και της έχυσα στο σώμα ενώ αυτές χαμουρευόντουσαν απόλυτη καύλα. 3 χύσιμο πάλι με διπλή πίπα  μια από τις καλύτερες παρτούζες που έχω κάνει . 90 λεπτα ραντεβου ηταν και σκέφτομαι για την διπλάσιο χρόνο την επόμενη φόρα για να το απολαύσω πιο πολύ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 07, 2012
Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2012
Δεν μας είπες τι κόστος είχε η ωραία αυτή εμπειρία Χαμόγελο
08 Αυγούστου, 2012
Μας έφτιαξες απογευματιάτικα...Για πες μας κιόλας πόσο κόστισε..?
08 Αυγούστου, 2012
καπότες αλλάζατεΧμμμ; ή δεν βάλατε καθόλουΝτροπή?
09 Αυγούστου, 2012
Κι εγώ θα ήθελα να μάθω 2 πράγματα:
1. Πόσο πήγε το μαλλί?
2. Τι παιζόταν με την εναλλαγή στο γαμήσι. Άλλαζες καπότα ή μέσα και στις δύο με την ίδια?

Κατά τα άλλα... μου φαίνεται SUPER εμπειρία!
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
09 Αυγούστου, 2012
400 euro
M
Maniacsexo3232
09 Αυγούστου, 2012
Α) 400Ε? Τσιμπιμένο Θυμός

Β) Καπότες αλλάζατε τελικά ? Χμμμ;
09 Αυγούστου, 2012
ερώτηση,κάνουν CIF?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7