Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 25 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
νευρα πολλα και κακη διαθεση καθως εχω ξεμεινει αυγουστιατικα αθηνα.
μετα τις μπαφες που εφαγα απο τα γνωσυα cg ειπα να το γυρισω στα γραφεια εστω και με 150(τα 100αρια τα κλαιω ακομα και τρεχω)
τηλεφωνακι στο γραφειο και αιτημα για ραντεβου αμεσα.
θετικη απαντηση και σε μιση ωρα απο το τηλεφωνημα ημουν στη πορτα της κοπελας σε παραλιακο ξενοδοχειο.
η πορτα ανοιγει και υποδεχετε το κοριτσι φοροντας μια φουστα μπλουζα χωρις τιποτα απο αλλο απο κατω.
τα γνωστα τυπικα καλησπερισματα και χαιρετουρες αλλα αρχισα να νοιωθω οτι ειμαι με τη γκομενα μου που ειχα καιρο να συναντησω και αρχισαμε αμεσα τα χαδια και τα φιλια. για πρωτη μου φορα καταλαβα την ωρα που πηγα για ντουζακι οτι μου ειχε σηκωθει και αυτη τη κοπελα ηθελα να την γαμησω σα τρελλος. γυρναω απο το ντουζ και η κοπελα φορα ενα διχτυωτο. ε τρελλαθηκα. αρχισα να την φιλαω με λυσσα και σε λιγο μου παιρνει μια απιστευτη πιπα που αρχισα να χανομαι. γυρισμα σε 69 και περιποιηση στο νι της που ηταν φρεσκοξυρισμενο και απαλο με μια απιστευτη αισθηση. δεν αργησα να κανω την πρωτη καταθεση.
διαλλειμα ντουζακι και επιστροφη στο τερεν.
το σκηνικο διαφορετικο . με την ολη της συμπ[εριφορα με εκανε να νοιωσω τοσο καλα που επιδοθηκα σε μια πολυ καλη περιποιηση του νι της οπου αρχησε τις καυλιαρικες κραυγουλες και τα συναφη που με εκανα πυραυλο. τωρα συμφωνα με τα λεγομενα της και τη συμπεριφορα της την εκανα να τελειωσει αλλα επιφυλασσομαι και δεν το παιζω καλος γαμιας καθως η κοπελα ειναι πανεξυπνη και μπορει να το ειπε για να με κανει να αισθανθω καλα και να φτιαχτω. στο προκειμενο. ξανα στην περιγραφη . πιπα τρελλη και το κοντερ στα κοκκινα.
προφυλακτικο και renerse cowgirl με τρελλες φωνες απο μερια της που με εκαναν ακομα πιο τουρμπο.
εναλλαγη στασεων μεχρι και στα ορθια , τεοια μουρλα με ειχε πιασει. τελικη ευθεια. γυρισμα στα τεσσερα και τελειωμα στα κωλομερια της.
ειχα χασει το φως μου.
δεν περιγραφω αλλο................
τελικα αποζημιωθηκα για την αθηνα αυγουστιατικα.
η κοπελα ειναι σουπερ και θα ηθελα να ειχα παραπανω λεφτα να την παρω για ολη τη νυχτα. αλλα ας ειναι καλα η τροικα που εχω μεινει ταπι.
την κοπελα θα την ξανασυνατησω σιγουρα δεν θα ηθελα να χασω την ευκαιρια απλα το μονο αρνητικο ειναι το 150 καθως η κατασταση ειναι δυσκολη, βεβαια δεν μπορουμε ολοι να απολαμβανουμε τα παντα.
τι να γινει.
cynthia με εχεις τρελλανει:embarrased

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
zoolander1453
Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
53
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2012
μας καβλωσες πρωι-πρωι
07 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ελα που κανεις πως δε σ αρεσειΜεγάλο χαμόγελο
08 Αυγούστου, 2012
Ασχετο- δεν ειναι η Τροικα που σε εχει αφησει ταπι, ειναι οι μαλακες που κυβερνανε 30 χρονια και δεν μπορουν να το μαζεψουν το μπουρδελο (οχι το site βεβαια :-) ) . Αν εχουμε για 30 χρονια Τροικα μπορει να δουμε προκοπη... Δες Βυρων Πολυδωρας που βολεψε τη κορη του με μια μερα θητεια ως Προεδρος Βουλης. Πιστευει κανεις οτι ενας Τροικανος θα εκανε κατι τετοιο ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3