Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 6 10
Call-Girls 69672
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
2.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ο τιτλος τα λεει ολα μαγκες.Από λετονια ειναι οπως μου ειπε ,συνεννοηση για το ραντεβου καλη (μονο αγγλικα ξερει και οχι καλα) ,ηρθε στην ωρα της στο ξενοδοχειο νοτια προαστια στο λακομπα (μενει διπλα μου ειπε) ....στα της μαχης τωρα η γυναικα ειναι μεγαλη (πανω απο 55) και φαινεται στις φωτογραφιες της ,απο κοντα ειναι ακομα μεγαλυτερη (με σβηστα τα φωτα ψιλοσωνετε η κατασταση) αλλα ειπαμε ξερεις που πας και τι ζητας....στην επικοινωνια ειναι αρκετα ευγενικη και το παλευει να μαθει ελληνικα(μαλλον παει για συνταξη εδω στην ελλαδα) ...πολυ καθαρη και το σωμα με αρκετες ραγαδες ,προκοιλια ,σπασμενο προσωπο (χωρις μεικ απ δεν βλεπεται) ,τσιπουκι χαλια με βοηθεια χερια αλλα το παλευει ,στηνεται καλα στο πισωκολλητο ,το γουσταρει με εναλλαγες στασεων με αναρθρες(ψευτικες) κραυγες ,δινει κωλο (δεν πηρα) το μουνι ειναι και γαμω τα δουλεμενα εχει γραψει πολλεεεεεςςςς πουτσες αλλα καθαρο ,στο τελειωμα η ρουφιανα τα καταπινει ολα δεν αφηνει σταγονα να πεσει κατω (πεινα και των γονεων που λεμε) .....εν κατακλειδι τα 100 € που ζηταει και για τις υπηρεσιες που προσφερει ειναι παρα πολλα... γυρω στο 50ρικο καλα θα ηταν....απλα για την εμπειρια του να παει καποιος με μια μεγαλη γυναικα και ειδικα την συγκεκριμενη (κατα την προσωπικη γνωμη μου) δεν αξιζει πιστευω.....παμε γιαλλα ...!!!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 02, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
CIVIL111
Μέγας
Εγγραφή:
25 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
14
Πόντοι:
4.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2012
Nταξει απο μενα respect. Εισαι ηρωας. Χωρις πλακα.
05 Αυγούστου, 2012
Και για μένα εισαι ΗΡΩΑΣ!!!!!!
Το χρυσο αριστειο ανδρειας ειναι οτι το λιγοτερο για το θαρρος σου

ΕΥΓΕ ΣΟΥ ΝΕΕ ΜΟΥ
05 Αυγούστου, 2012
Πραγματικά και μόνο που τα κατάφερες να τη πηδήξεις respect και απο μένα...χαρά στο κουράγιο σου!
05 Αυγούστου, 2012
100/ώρα σε πλήρωσε ή πλήρωσες? Χμμμ;
05 Αυγούστου, 2012
με 100 ευρώ παίρνεις σούπερ γκομενάρες κ συ έπεσες στη γραία??μπράβο πάντως για το θάρρος σου!!!
06 Αυγούστου, 2012
Πρεπει να βαλουμε καινουρια αργια!!!Η μερα που πηδηξες την Lilli!!!Δεν πρεπει να δουλευει κανεις απο σεβασμο σε σενα τον ηρωα που μπορεσες και την πηδηξες!!!Ευγε!!!Επρεπε να σε εχουμε και στα Ιμια τοτε!!!
06 Αυγούστου, 2012
my friend's hot grandma

αξιος και απο μενα
06 Αυγούστου, 2012
Αν και στα 46 μου δεν γουσταρω πλεον πουρο ( νεοτερος εχει ξεσκισει πολλα η πουτσα μου ) ,παιδια πεσ τε με τρελλο το γαμουσα ανετωτατα το καυλιδιο εκ Λετονιας ............Αλλα μας χωριζουν 300 γαμημενα χιλιομετρα ....
N
nikbel2000
06 Αυγούστου, 2012
Για 45αρα εχει κορμι,αλλα απο προσωπο χανει πολυ. Παντως για κανα 60ρι το εσκιζα κι εγω για την εμπειρια.
L1
Le_Roi 1982
06 Αυγούστου, 2012
Είσαι ο μπολτ των πουτανιάρηδων. Υποκλίνομαι.
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2