Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 9 10
Call-Girls 28999
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα
κατ αρχην θα ηθελα να συγχωρησετε τυχον λαθη καθωσ ειναι η πρωτη φορα που γρα φω κριτικη αν και πολλα χρονια μελοσ...
οπωσ επισησ θα ηθελα να ξεκαθαρισω οτι για εμενα προσωπικα τα...γκανιαν ειναι τα εξησ
ιζαμπελλα-συνθια-ευα22-αλεχανδρα.
παμε τωρα στα τησ αννουλασ.καλεσα λοιπον το εν λογω ζητωντασ συναντηση με το...οπλοδεν πραλαβαινε και ρωτησα την κυριουλα τι προτεινεισ εσυ?πριν προλαβω να τελειωσω την ερωτηση μου λεει με εχεισ ξαναρωτησει αλλα δεν...οκ λεω τωρα τι λεσ??παρε τη αννα και θα με θυμηθεισ!!αντε λεω να την παρω αν και τα γουστα μου ειναι κατι σε πιο ολα πολλα!!
χτυπαει λοιπον η πορτα μετα απο 40 λεπτα περιπου και ανοιγοντασ σηκωνω τα ματια μου προσ τα πανω για να τη δω στα ματια!!!(1.84 ειμα).χειραψια φιλακια κτλ καθησε στο κρεβατι πολυ καλα ελληνικα φιλικοτατη γενικωσ μια πολη και ευγενικη δεσποινιδα.καποια στιγμη αφου μιλουσαμε κανα τεταρτο τησ λεω δεν πασ να κανεισ τα βερια σου στο μπανιο να ξεκινησουμε??επιστρεφει και start.ωραιο πιπετο με κ χωρισ χερια την ειχα κατω κανα 40λεπτο μοσχοβολουσε το νινακι του οπωσ και ολοκληρη αλωστε ειδικα το κωλαρακι το...παιδεψα ιδιατερα χωρισ να βγαζει αυτεσ τισ δρακιστικεσ κραυγεσ αλλα ενα ωραιο καβλερο λαιτ βογγητο δεν δυσανασχετησε καμμια στιγμη δεκτικη σε δακτυλοσκοπησεισ οπουδηποτε δεν ειχε ουτε μη ουτε μα..στο τελειωμα τα πηρε στο στομα με προτροπη μου ειναι η αληθεια..γενικα θα ελεγα οτι οι φωτο που υπαρχουν εδω δεν εχουν καμμια σχεση με την πραγματικοτητα ειναι πολυ καλυτερη.αλλα και που εχουν στο site τουσ παλι την αδικουν!!μαλλον δεν τη γουσταρει ο φωτογραφοσ τουσ τι να πω...αξιζει να την δει καποιοσ που γοσταρει κορμι μοντελε που λεμε 2.5αρακι βυακι ωραιο στη αφη και θα ελεγα οτι με 110 γιουρακια σιγουρα ειναι vfm.επισησ στη συμετοχη θα εβαζα 10 αν μου το επετρεπε το συστημα!!συνηθω δεν γραφω κριτικεσ αλλα αυτη η πανυψηλη λεπτη σικατη δεσποινιδα αδικειται και απο την τιμη που την εχει το πρακτορειο τησ και πραγματικα πιστεθω οτι αυτη καποια στιγμη μπορει να αντικαταστησει επαξια το οπλο του αυτου!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 03, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Iso14
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
3.028
Πόντοι:
456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού