Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 27 10
Call-Girls 97925
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ομορφο κορίτσι όχι πολύ ψηλό με ωραίες αναλογίες και με διάθεση για σεξ. Ηρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή , σπάσαμε το πάγο με ένα αστείο και ένα φιλάκι και πέρασε στο μπάνιο. Βρήκε με μια πετσέτα που την άφησε να πέσει χαμογελώντας. Ηρθε στο κρεβάτι και αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα και τα χαμουρέματα. Ειναι πολύ προσεκτική με την υγιεινή και γιαυτο μου είπε δεν κάνει πίπα ακάποτη. Κατά τα άλλα η συμμετοχή της και η γενική συμπεριφορά της σε γεμίζουν και επειδή είναι νέα στη δουλειά σου αφήνουν την εντύπωση μιας γκόμενας με ωραίο κορμί καιδνατό γαμίσι. Δεν δίνει κουλουράκι αν και η όψη απο πίσω στέλνει παπάδες στη κόλαση. Γενικά πέρασα πολύ καλά και μετά τις διακοπές θα ξανασυναντηθούμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 26, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Kabalaris123

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2012
Καλή περίπτωση φαίνεται. Ελληνίδα;
03 Αυγούστου, 2012
Τί λε ρε γκομενιάρη; Πίπα με προφυλακτικό η "γκόμενα" και 10 στη συμμετοχή; Επειδή "προσέχει με την υγιεινή". Οι άλλες πουτάνες δηλαδή όλες είναι απρόσεχτες;

Και όλες σου οι γκόμενες με καπότα στον έγλυφαν; Ωραίες γκόμενες είχες!

Σε αυτήν θα εκτίμησες τα "ψυχικά-πνευματικά" της προσόντα μάλλον...
03 Αυγούστου, 2012
Απο πρόσωπο τι λέει?Ηλικία?Ελληνίδα?
03 Αυγούστου, 2012
Φιλε σου εχω στειλει πμ ,πως θα εντοπισω το γκομενακι ....Αν θες απαντησε .........
N
nikbel2000
03 Αυγούστου, 2012
φιλός δωσε βοήθεια πως θα το βρουμε το γκομενάκι.... σε ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!περιμενω. . .
04 Αυγούστου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γλυκια μου αγάπη στενοχωρήθηκες ου δεν σε πήρε κανένας ? Υπομονη όλο και κάποιος συφιλιάρης θα βρεθεί. ΜΕΓΑΛΕ
26 Αυγούστου, 2012
ρε παιδια πως θα ερθω σε επαφη με το γκομενακι??κανα τηλ παιζει γιατι ειμαι καινουργιος στο ολο θεμα!!
28 Νοεμβρίου, 2012
kokoriko το τηλ στειλε ρε φιλος σε p.m. thx εκ των προτερων γιατι μας εχει φαει η Μαλακία
27 Ιανουαρίου, 2017
ΠΑΙΔΙΑ οπα Εχω συναντησει τη κοππελα ειναι πολυ καλη εχει πολυ καλη συμετοχη
σ εμενα δεν χρεισ/σε προφιλακτικο τα φιλια της σε απογειωνουν αλλα δεν σ' αφηνει οπως ειπε
ο συναγωνιστης να της χαιδεψεις το νινακι της μονο απ εξω οχι μεσα
τελος ειναι μια καλη παρουσια δεν τα κλαις τα λεφτα σου.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9