Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησπερα και καλο μηνα!με ειχε πιασει μια μανια να ριξω ενα σημερα σε ανεξαρτητη!μετα απο 2κοπελες που πηρα,η μια ελειπε διακοπες και η αλλη ειχε επισκεψεις(ηρθαν οι Ρωσσοι)λεω να παρω την Καρινα που δεν την ειχα δοκιμασει&ειχα ακουσει καλα λογια!το ραντεβου κλειστηκε αμεσως στο γνωστο ξενοδοχειο,μετα απο ενα τεταρτο εσκασε μυτη στο δωματιο και με το που με ειδε αμεσως επεσε στην αγκαλια μου&αρχισαμε τα γλωσσοφιλα,δεν κρατιοτανε,πεσαμε στο κρεβατι με πολυ ορεξη απο μερους της&με εφτιαξε και μενα,αρχισα το πιπιλισμα στις βυζαρες της και μετα κατεβαινα προς τα κατω!αμεσως φανηκε η κορονα πανω απο το μουνακι της!το εγλυφα με αρκετα λεπτα&σε καποια φαση με εσφιξε με τα ποδια της μες στο μουνι της,παραλληλα εβαζα και δαχτυλο!μετα αρχισε την πιπα,περασε το προφυλακτικο και ανεβηκε πανω μου με την πλατη προς τα μενα,αρχισε μετα απο λιγο να κουνιεται σαν τρελλη&μετα απο καμποσα λεπτα καταθεση απο μερος μου!μπανακι απο μενα,ξαπλωσαμε και αρχισε τα κοπλιμεντα,εισαι κουκλακι,πολυ ομορφος και τα σχετικα,σε καποια φαση μου επιανε το χερι και το κραταγε και με χαιδευε λες και ειμασταν ζευγαρι,μετα απο λιγο αρχισε να τον παιζει και να τον γλυφει με μανια για κανα 10λεπτο,μετα εφερε την μουναρα της στην μουρη μου για 69!αρχισα και εγω το γλυψιμο και το παιξιμο και οταν ειχε φουσκωσει η μπαλιτσα της εγλυφα-ρουφαγα ακομα με περισσοτερη δυναμη και ειχε τρελλαθει,ουρλιαζε παρα πολυ!μετα περασμα προφυλακτικου,ανεβηκε πανω μου αυτη την φορα με την μουρη προς τα μενα&αρχισαμε αμεσως τα γρηγορα μπες-βγες,παραλληλα εγλειφα τις βυζαρες της και παλι ουρλιαζε!οταν της ειπα οτι χυνω μου λεει οχι κρατησου λιγο ακομα να τελειωσουμε μαζι,οπως και εγινε τελειωσαμε μαζι και εκατσε οπως ηταν πανω αγκαλιαζοντας με και δεν με αφηνε!εχυσε ξανα γιατι ενοιωθα τις συσπασεις του μουνιου της!μετα παλι μπανιο απο μερους μου,ξαπλωσαμε λιγο ειχε κατσει στην αγκαλια μου,της ειπα οτι επρεπε να φυγω γιατι ειχα δουλεια και μπηκε για μπανιο!μιλησαμε παλι λιγο μεχρι να ντυθει&φυγαμε παρεα μετα!ωραια περασα,αλλα δεν τρελλαθηκα κιολας!ισως φταιει το οτι ημουν κακοκεφος&αυπνος 2μερες!παντως αξιζει μια δοκιμη μαζι της!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
xristos350
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
294
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού