Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 9 10
Call-Girls 13259
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χτες το μεσημεράκι τελειώνω τις δουλειές μου και επειδή ήμουν φτιαγμένος παίρνω το γραφείο και ρωτάω τι παίζει. Μου λένε για την Νάντια και επειδή είχα διαβάσει διαφορετικές κριτικές λέω μέσα μου ας δούμε. ΤΟ ραντεβού στο Παγκράτι κτυπάει η πόρτα και μπαίνει η Νάντια με χαμόγελο και μου ρίχνει και ένα φιλάκι. Χαιρετιώμαστε και πάμε μαζί στο μπάνιο. (το μοναδικό δωμάτιο πού έχει μεγάλη χτιστή ντουσιέρα). Με το σαπούνι τριψίματα και γελάκια και μου φουχτώνει τον νεαρό και κατ ευθεία με το σαμπουάν στο στόμα. Σε δύο λεπτά άρχισα να βλέπω αστράκια. Σκουπιζόμαστε και πέφτουμε στο κρεβάτι με τα κουρέλια και αρχίζει ένα 69 με γλύψιμο χωρίς τέλος. Η κοπέλα έσφιγκε το κεφάλι μου ανάμεσα στα πόδια της φωνάζοντας. Τι διάλο λέω μέσα μου βάγκρα έχει πάρει. Να μην τα πολυλογώ χύσαμε μαζί και η Νάντια το ευχαριστηθηκε πιό πολύ απο μένα. Time-out για τσιγαράκι και ψευτοσυνεννόηση με αγγλοελληνικα -μαλακίες- ώσπου να ξαναπάρω μπρος. Την γυρίζω μπρούμητα και αρχίζω να χαιδευω το κολαράκι της. Εγώ νομίζω ότι είναι αδούλευτο. Εχει κάτι ψηλές ραγάδες αλλά είναι σφιχτό και αντιδρά έντονα. Εν πάση περιπτώσει με παρακάλεσε να μην κάνει πρωκτικό γιατί πονούσε από πριν και το σεβάστηκα. Για να με ανταμοίψει όμως αφού μου πήρε μια ατέλειωτη γλυκιά πίπα γύρισε στα τέσσαρα για να την πηδήξω . Κουνιόταν με μαεστρία για κανένα τέταρτο μέχρι να τελειώσω . Το πουτανάκι κουνιόταν συνέχεια μέχρι να με εξαντλήσει. Ξάπλωσα ανάσκελα δίπλα της και συνέχιζε να με χαδέυει και με με φιλάει βαθιά. Μάλλον είχε τεριάξει η χημεία ή την είχανε ποτίσει κάτι άλλο. Ξανά τρίτη φορά στο μπάνιο μαζί -αυτή την φορά με βάσταγε μην πέσω- ντυθήκαμε, την πλήρωσα και τα ωραία τελειώσανε. Θα ξαναπάρω όμως την Νάντια γιατί μου χρωστάει κουλουράκι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2028
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού