Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γραφω τη κριτικη και θελω να δω αν ειμαι ο μονος που πραγματικα η τυπισσα μου εχει σπασει τα νευρα.
4 φορες κανονισμενο ραντεβου και 4 φορες μην την ειδατε τη Σοφια.

Τη πρωτη φορα τη παιρνω 2 ωρες νωριτερα, κλεινω ραντεβου παω ξενοδοχειο, την παιρνω τηλ να της δωσω αριθμο δωματιου αλλα δε το σηκωνε. Προσπαθω επαννελημενα καμια ωρα τιποτα. Αναγκαστικα και εκλεισα αλλη κοπελα να μη παει χαμενο το δωματιο.

Τη δευτερη κλεινω ραντεβου παω δωματιο. Με παιρνει μετα απο μιση ωρα οτι τη πιασανε και οτι ειναι στην αστυνομια.

Τη τριτη φορα κλεινω ραντεβου αλλα εμπλεξε στη κινηση και κουραστηκε πολυ και δε μπορουσε να ερθει.

Τη Τεταρτη κλεινω ραντεβου, καθομαι σπιτι μου ομως και περιμενω.... το κλασσικο με παιρνει τηλ μετα απο μιση ωρα και μου λεει δε μπορω.

Δε ξερω αν εγω ειμαι ο γκαντεμης η αν και αλλοι απο εδω εχετε αναλογες εμπειριες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2012
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2012
Γενικά σε καταλαβαίνω. Λογικό να αγανακτείς. Το θέμα είναι ,μήπως ξέχασες να αναφέρεις ότι θα την πληρώσεις; και κανόνιζες νορμαλ ραντεβού με γκομενακι;;
07 Ιουλίου, 2012
άσ την μωρέ κ συ....τόση κάψα για το μιλφόνι?? άμα δε θέλει μια δε θες 10...Σπασίκλας
07 Ιουλίου, 2012
Δε θα σε χαρακτήριζα γκαντέμη..Μάλλον τυχερός είσαι..Τις έχεις δει καλά τις φωτογραφίες??
07 Ιουλίου, 2012
ρε γιγαντα αφου βλεπεις οτι δεν θελει να ερθει και ψαχνει παντα δικαιολογιες εσυ γιατι επιμενειςΧμμμ;Χμμμ;
λες και ειναι καμια θεογκομενα Money MouthMoney Mouth
07 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε απο οτι θυμαμαι περνας και την παιρνεις εσυ , καπου απο την Καλλιθεα και την πας και την φερνεις στο Χοτελ...
07 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελο
B
bakalhs
07 Ιουλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ ρε φίλε δεν θα την έβαζα στο αυτοκίνητό μου αυτή...
Κι άν μου κλάσει το Ανθρακονημάτινο το κάθισμα??? Χμμμ;
08 Ιουλίου, 2012
Περίεργο.Η Σοφία πάντα δίνει ραντεβού στην Καλλιθέα και μετα πηγαίνετε μαζί στο ξενοδοχείο!
08 Ιουλίου, 2012
σιγά το μουνί ρε φίλε, πές της να πάει να γαμηθεί, τι ασχολείσαι....................
09 Ιουλίου, 2012
όπως είπαν και οι περισσότεροι, για τυχερό σε κόβω αδερφέ. Μιλάμε για super μπάζο αν οι φωτογραφίες είναι ακριβείς.
lsh
lsh
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2