Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διαβάζοντας κριτικές για την Αλςξάνδρα είδα πως ήταν συγκρουόμενες γι αυτό αποφάσισα να δω μόνος μου το μικρό. Η συνάντηση πολύ εύκολη στο χώρο της Αλεξάνδρας . Μόλις μπήκα φιλάκι αναγνωριστικό και με οδήγησε στο λουτρό να κάνω ντους. Βγαίνοντας με περίμενε να κάνει κι αυτή απλα για δροσιά και σχεδόν αμέσως βγήκε ολόγυμνη και με έριξε στο κρεβάτι. Αρχισαν τα φιλιά εκατέρωθεν σε όλο το σώμα ( το άτιμο μοσχοβολούσε παντού) και κατέβηκε κάτω ξεκινώντας μια ρουμάνικη πίπα. Την γύρισα σε λίγο ανάποδα για την φάω και εγώ. Υγράνθηκε γρήγορα και με νοημα μου φόρεσε το λαστιχάκι και κάθησε επάνω μου. Τα είδα όλα. Το μικρό φώναζε και γυρνώντας σε ιεραποστολικό σπαρτάραγε. Τελειώσαμε σχεδόν μαζί καιετά μου εξήγησε ότι της βρήκα χωρίς να το ξέρω τα ευαίσθητα σημεία. Η φοβερή ρόγα δεν έλεγε να ηρεμήσει και μετά το ντους άρχισε πάλι το χαιδολόγημα. Της είπα ότι λόγω ηλικίας να περιμένει λίγο αλλά αυτη΄σςν μητρομανής άρχισε τα φιλιά και τα γλυψίματα σε όλο μου το κορμί καταλήγοντας -που αλλού- σε μια πίπα μα τι πίπα. Σε λίγο σπαρτάραγα εγώ μέχρι να με πιάσει πονοκέφαλος. Η Αλεξάνδρα χαμογέλαγε πήγε στο μπάνιο να πλύνει το στόμα της και αφού είχαμε χρόνο κουβεντιάζαμε . Φεύγει την Κυριακή αι θα ξαναγυρίσει τον Σεπτέμβριο για να μαζέψει κι α΄λλα χρήματα. Υποοονή μέχρι τότε ρε παιδιά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 04, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
20 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2012
Η ρογα ειναι καγκελο αλλα το βυζι της ρε man παραειναι σκληρο. Δεν εχω προβλημα με σιλικονες(ισα ισα) αρκει να χει μαλακωσει λιγο. Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1