Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
λοιπον για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις αυτη η κριτικη μου την ειχα κανει 29-10-10 στο thread ανεξαρτητες call girls...γιατι δεν υπηρχε κατι για την μαρινα τοτε
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

αργησα λιγο στην αναφορα μου μετα την χτεσινη συναντηση με την μαρινα λογω υποχρεωσεων.... 9 χτες το βραδυ στο ντιβα στην γλυφαδα η συναντηση με ορμη μπουκαρει στο δωματιο ενα γλωσοφιλο πριν προλαβω να πω γεια σκυβει ξεκουμπονει το παντελονι τον βαζει στο στομα της και αρχιζει μια πιπα με τα ολα της ... μαλακας εγω απο την ολη φαση και μετα μου λεει για να συστηθω με τον κυριο εγινε αυτο ....μεχρι να συνελθω και να συστηθουμε βγαζει το ζακετακι που φορουσε χυμα μεσα τα βυζια χωρις σουτιεν και η ρογα καγκελο.. : αρρωστησα με την ρογα....μου ορμα χαμουρεμα ατελειωτο μου τον αρπαζει δευτερη φορα στο στομα οπου μετα απο λιγο λυγισα ..μεσα στο στομα της ...τελος πρωτου γυρου........ μπανακι και ανασκελα στο κρεβατι να καταλαβω λιγο τι εγινε στα πρωτα λεπτα γιατι ειχαμε γκολ απο τα αποδυτηρια ...ευχαριστη κουβεντουλα με τριψιματα στην αναπαυλα οι απαραιτητες συστασεις που δεν εγιναν στην αρχη και βουρ για το δευτερο γυρο.. στα θετικα ειναι οτι δεν υπαρχουν βιασυνες..αρχιζει με ενα deep throat που σε στελνει στην κυριολεξια με ιδιαιτερη περιποιηση στα αρχιδια.. ετσι την φερνω καιε εγω σε 69 και αρχιζει ταυτοχρονη παλινδρομηση των κεφαλιων μας ημαρινα εδειχνε να το γουσταρει και οχι να προσποιειταικαι ανταπεδιδε με βογγητα και εκπληκτικο τσιμπουκι.την γυρναω πισωκολητο με ελαφρα χαστουκακια στα εκπληκτικα κωλομερια της σκληρο σφυροκοπημα απο μερους μου και καταθεση πανω στην πλατη της ... γερνω πλαι στο κρεβατι μεσα σε ενα ποταμι ιδρωτα και σε μια υπεροχη αγαλιαση.....ανασες και μετα ντουζακι και αποχωρηση κοντα στις 10.30 απο το ντιβα ................ το σιγουρο ειναι οτι θα ξαναβρεθω μαζι της ..... ενα μεγαλο μπραβο στον NITRO για την ανακαλυψη του και βασικοτερο οτι το μοιραστηκε μαζι μας ...... καλο βολι στους επομενους αθλητες .....,......οσο για την τιμη 60 για 2 γυρους και δεν εχει προθεση να την αλλαξει κατα τα λεγομενα της...................ελπιζω να μην σας κουρασα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2029
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
suncity
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
339
Πόντοι:
1.260
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2012
αυτες ειναι προσφορες ρε παιδια μπραβο στο κοριτσι.οι τιμες της ειναι αντιστοιχες της εποχης που ζουμε.και γιαυτο την προτιμουν αρκετοι.μπορειτε να μου δωσε καποια πληροφορια για το που μπορω να βρω το τηλ της;
13 Οκτωβρίου, 2012
αυτα ειναι!!!! στειλε κανα τηλ ρε φιλαρακι!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2