Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 52 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καθώς μου αρέσουν οι milf καταστάσεις την Αναστασία ήθελα από καιρό να τη συναντήσω, αφού σε γενικές γραμμές είχε θετικές κριτικές. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα στο ξενοδοχείο που προτιμά να δέχεται όσους συναντά για πρώτη φορά. Με υποδέχτηκε φορώντας τα εσώρουχά της. Εμφανισιακά ισχύει πάνω κάτω οτι ξέρουμε. Το πρόσωπο σπασμένο χωρίς να βγάζει κάτι το ιδιαίτερο αλλά δεν την λες και άσχημη (για την ηλικία της) για αυτό και το 5αρι. Το σώμα της λεπτό με μικρό στήθος που εμένα με χαλάει αλλά η γενική εντύπωση είναι πάνω του μέσου όρου (με βάση την ηλικία της πάντα). Αφού γνωριστήκαμε βγάζοντας μια ζεστή διάθεση, κάναμε ντους ξεχωριστά και άρχισε η μάχη! Στο πρώτο ημίχρονο έγινα αποδέκτης ενός απίστευτου τσιμπουκιού! Πραγματικά η γυναίκα ταν πήρε όλο με λύσσα, μου έγλειψε τα αρχίδια και την ψωλή χωρίς σταματημό. Έχοντας να γαμήσω πάνω από 3 εβδομάδες, έχυσα σχετικά γρήγορα, τα χύσια μου τα πήρε όλα μεχρι σταγόνας και μάλιστα σχολίασε οτι ήταν αρκετά!!!. Διαλειμματακι, ντουζακι, κουβεντούλα και 2ο ημίχρονο. Ξανά τσιμπούκωμα μέχρι να μου σηκωθεί και μετά γαμησάκι στα τέσσερα. Έγινε εναλλα΄γη διαφόρων στάσεων στις οποίες το μιλφόνι φώναζε. Σε κάποιες στιγμές φώναζε αρκετά (πράγμα που με χαλάει)αλλά πάνω στο γαμήσι τα έδινε όλα! Κατα την διάρκεια της όλης φάσης δεχόταν δαχτύλιασμα στο κώλο αλλά μέχρι ενός σημείου γιατί πονούσε και βογκούσε δυνατά (πάντως σε μια φάση το δάχτύλιασμα ήταν πολύ βαθύ). Ξανά χύσιμο στο στόμα χωρίς ίχνος σπέρματος να ξεφεύγει από το στόμα της. Γενικά ή συμπεριφορά της ήταν θετική, ενώ για τα λεφτά της οι υπηρεσίες κρίνονται ικανοποιητικές (αν ζήταγε 100€ σαφώς και θα ήταν προς το χειρότερο ή αξιολόγηση). Λόγω οτι ήμουνα κουρασμένος θεωρώ οτι την όλη κατάσταση θα μπορούσα να την απολάύσω περισσότερο για αυτό και θα επιδιώξω και 2η συνάντηση. Είμαι δε περίεργος να κανονίσω και ραντεβού μαζί με την άλλη γκόμενα που φέρνει όπως έχουν πει προηγούμενοι συναγωνιστές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 27, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
269
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού