Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 5 10
Call-Girls 36308
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ευχαριστώ τον προλαλήσαντα, που με την κριτική του με ενέπνευσε να δοκιμάσω τη Χριστίνα. Διότι, πράγματι η Χριστίνα κάνει σπουδαίο κρεβάτι.

Η Χριστίνα είναι Βουλγάρα (θα στοιχημάτιζα ότι ήταν Βουλγάρα από το σκούρο δέρμα της). Ομορφούλα, αλλά δείχνει τα χρόνια της (πρέπει να πλησιάζει στα 40). Πολύ ωραίο κορμί. Όπως στις φωτογραφίες, αλλά πιο λεπτή. Σιλικονάτο στήθος (όχι πολύ μεγάλο, και κλασσικά, από την κάτω μεριά είναι πέτρα) και εξαιρετικό κωλαράκι (που δίνει με +30).

Μιλάει πολύ καλά Ελληνικά. Είναι φιλική και σε χρόνο ντε-τε έχει σπάσει ο πάγος. Μην την ενθαρρύνετε όμως στην κουβέντα, διότι δεν το κλείνει μετά. Όμως δεν είναι κουτοπόνηρη, δεν αποσκοπεί να ροκανίσει το χρόνο. Γενικά συμπαθέστατη και απολύτως κυρία.

Ξεκινήσε με μια σεμιναριακή πίπα. Χωρίς χέρια την περισσότερη ώρα, βαθιά και υγρή. Άψογη, με έκανε τούρμπο σε λίγα λεπτά. Διάλλειμα για παιχνίδια και πίπα γύρος δεύτερος. Όταν πια δεν πήγαινε άλλο, προχωρήσαμε στο κυρίως πιάτο. Δοκιμάσαμε 3 στάσεις και απέδωσε εξαιρετικά και στις 3. Έχει ανοίγματα, αντοχές, γουστάρει βρωμόλογα, σε πείθει ότι απολαμβάνει μαζί σου. Η κορύφωση ήρθε έχοντάς την στα 4, όπου και πραγματικά την ξεπάτωσα!

Το κόστος (90+20 για το ακάποτο) είναι αποδεκτό για τέτοιο κρεβάτι. Νομίζω ότι το μοναδικό μειονέκτημα είναι ότι δεν κάνει δίνει γλωσσόφιλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 16, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
36
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2012
cif δέχεται; Εμμμμ
19 Φεβρουαρίου, 2012
φίλε μου, όταν μου είπε τι υπηρεσίες προσφέρει δεν το ανέφερε καθόλου. Εγώ από την άλλη, όταν ήρθε η ώρα δεν βολευόμουν και δεν το ζήτησα. Ο pussydoctor λέει πάντως ότι της τα έφερε στο στόμα...
19 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

thnx man... αν δεν είναι κόπος, στείλε μου με πμ το τηλέφωνό της... ευχαριστώ εκ των προτέρων... Μεγάλο χαμόγελο
20 Φεβρουαρίου, 2012
δωστε κανενα λινκ να προσθεσουμε και εμεις το δικό μας λιθαρακι κριτικής...
20 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@epon
για λόγους ενημέρωσες θα ψωνίσεις; Μεγάλο χαμόγελο
(εγώ για άλλους, αν και το γεγονός ότι δε φιλάει με αποθαρρύνει... Money Mouth)
21 Φεβρουαρίου, 2012
Φίλε αν θέλεις στείλε μου με πμ το τηλέφωνό της για να επικοινωνήσω μαζί της.
Ευχαριστώ...Μεγάλο χαμόγελο
07 Απριλίου, 2012
Φίλε αν θέλεις στείλε μου με πμ το τηλέφωνό της για να επικοινωνήσω μαζί της Χαμόγελο
08 Αυγούστου, 2012
ΧαμόγελοΦίλε αν θέλεις στείλε μου με πμ το τηλέφωνό της για να επικοινωνήσω μαζί της ΚουλThanks!
27 Δεκεμβρίου, 2012
Ρε παιδιά,θα ήθελε να μου στείλει κάποιος το τηλέφωνο της καυλας σε prive μήνυμα??? Ευχαριστώ....
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9