Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Call-Girls 30904
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Για αρκετό καιρό σκεφτόμουνα άμα έπρεπε να γράψω κριτική για τη συγκεκριμένη κοπέλα..Έχοντας δει τις θετικότατες κριτικές στην αρχή πίστευα οτι μάλλον ήμουν η εξαίρεση που δεν πέρασα καλά...Ωστόσο βλέποντας και τις τελευταίες κριτικές από αρκετά μέλη το μετάνιωσα που δεν έχω γράψει τόσο καιρό και οφειλω αν και καθυστερημενα να παραθέσω και τη δικη μου εμπειρα...

Η συναντηση έγινε περίπου πριν δύο βδομάδες...Ρουμάνα αρκετά κοντή 1,60 περίπου με ωραίο σώμα(αρκετά ωαραίο στήθος και συμπαθητικό κώλο...Το πρόσωπο της γλυκό και όμορφο...

Με το που μπήκα έγινε τό πρώτο φαουλ..Με υποδέχτηκε με ένα τζιν και ένα t-shirt λες και είχε πάει για cafe...Μόνη της μου δικαιολογήθηκε ότι μόλις μπήκε στο δωμάτιο και δε πρόλαβε να αλλάξει...Γλυκιά μου άμα δεν ήσουν έτοιμη ας έπαιρνες τηλ και να με ενημερώνανε να περιμένω 5 λεπτά δε θα χανότανε ο κόσμος...

Στα επί του έργου...Το μόνο θετικό της βραδιάς η πολύ καλή πίπα!Από εκεί και πέρα λες και έκανε αγγαρεία...Το μόνο που απολάμβανε ήτανε να τη περιποιούμαι εγώ....Δε ξέρω αν βαριότανε αν ήτανε κουρασμένη άμα ήτανε ο ερμής ανάδρομος ή άμα είχανε πέσει έξω τα καράβια της...αλλα ποσός με ενδιαφέρει κιόλας...Αυτό που ξέρω είναι ότι πλήρωσα 150 ευρώ και πήγανε στο βρόντο!!

Τελειώνοντας, αν και η Dana πληροί τις προυποθέσεις στο τομέα εμφάνισης, όσο αναφορά στο τομέα διαθέση έμεινε μεταξεταστέα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 03, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
207
Πόντοι:
511
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2012
Κρίμα που χάλασε και η Dana...
Είναι εμφανές (με όσα έχουν γραφτεί πρόσφατα) ότι δεν το αντέχει το επάγγελμα, της έφυγε ο αρχικός ενθουσιασμός.
Πριν δύο μήνες που την είχα συναντήσει είχε εντελώς άλλη συμπεριφορά... Τυχεροί είμασταν όσοι προλάβαμε...
Mε τις περισσότερες αυτής της ηλικίας έτσι γίνεται άλλωστε, δεν είναι και πάντα εύκολη η δουλειά.
Ένα-δύο άσχημα περιστατικά να συμβούν στραβώνουν, και την πληρώνουν όλοι οι υπόλοιποι, φταίνε δεν φταίνε...
Όσοι είναι κάποιο καιρό στο χώρο το έχουν δει το έργο αρκετές φορές, δυστυχώς.
Ας πάει στην ευχή, "Another one bites the dust"
17 Φεβρουαρίου, 2012
καλη πιπα?! η Ντανα?! Για μενα το βασικο της μειονεκτημα ηταν η πιπα....
(Updated: 17 Φεβρουαρίου, 2012) 17 Φεβρουαρίου, 2012
-Ναι όντως kaloeros και γω απο κει που περιμενα να περασω πολύ καλα,δυστυχως έφυγα απογοητευμένος...Ειναι εμφανές νομιζω ότι ενω αρχισε πολύ δυναμικά μετά η αποδοσή της έπεσε...

-Κοίτα pacwman εμένα μου φάνηκε πολύ καλή...ίσως επειδή τελείωσα και σε 69 εκείνη την ώρα να την υπερεκτίμησα...επίσης ήταν τόσο fail όλη η συνάντηση που το μόνο της προκοπής ήταν η πίπα και να το μεγαλωποίησα λίγο...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3