Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 25 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καιρό είχα να τιμήσω τις «άτακτες γάτες». Επειδή το outcall σου τρώει συνήθως παραπάνω χρόνο, τα call girl δεν είναι προτεραιότητα για μένα, αλλά το incall που προσφέρει το πρακτορείο την κάνει ciτουρίστρια με ελκυστική τιμή.
Πρώτα απ’ όλα να ευχαριστήσω και τα τρία παιδιά που προαναφέρθηκαν,Χαμόγελο γιατί χωρίς τα θετικά σχόλια δεν θα ήταν στις επιλογές μου.
Το «στίγμα» της κοπέλας λοιπόν, έχει ήδη δοθεί κι εδώ πρέπει να πω ότι συμφωνώ, αλλά... ίσως με μια άλλη ματιά διαφωνώ κιόλας.Κουλ
Ο ακριβώς από κάτω φίλος βέβαια, είχε «προειδοποιήσει» για την εμφάνιση, αλλά: άλλο να το ξέρεις και να το περιμένεις κι άλλο να το βλέπεις ως γεγονός, μπροστά στα μάτια σου.
Η Cynthia είναι μια καυλόφατσα μεν, κάτω του μετρίου δε.Λύπη Το έντονο μακιγιάζ και το μαλλί «Κλεοπάτρας» δεν ήταν αρκετά για να σώσουν τα πράγματα στην αρχή.
Σε αντίθεση με την γοητεία που εξέπεμπαν οι χολιγουντιανές «Κλεοπάτρες»: Βίβιαν Λι, Ελίζαμπεθ Τέιλορ και Μόνικα Μπελούτσι, η Cynthia δεν μπόρεσε να γοητεύσει τον γράφοντα.Λύπη
Όπως οι περισσότερες γυναίκες - που ντυμένες δείχνουν πιο ελκυστικές - έτσι και η Cynthia έδειχνε ένα κορίτσι μετρίου αναστήματος με καμπύλες, αλλά γυμνή είναι σαφώς πιο ενισχυμένη από τον «δικό μου» ιδεατό σωματότυπο.Λύπη
Τα 23 της χρόνια βέβαια, βοηθάν να έχει ένα σφικτό κορμί, με μεγαλούτσικα βυζιά και κωλάρα, όπως έχουν απεικονιστεί στις amateur photos πιο πάνω.
Μετά από σύντομο social time και ντους, εξέρχομαι με μια πετσέτα να σκεπάζει το καυλί μου. Η Cynthia έρχεται κοντά μου. Τα χείλη μας ενώνονται. Το φιλί της είναι έντονο και υγρό. Η γλώσσα της στριφογυρίζει βαθιά στο στόμα μου, ενώ το χέρι της απομακρύνει την πετσέτα χουφτώνοντας την πούτσα απ’ τα αρχίδια. Τέτοια «επιθετικότητα» σπάνια συναντώ.Μεγάλο χαμόγελο
Το ένα χέρι μου πάει στα βυζιά ενώ το άλλο στο κωλομέρι. Η Cynthia προχωρά προς τα κάτω, η γλώσσα της περνά από λαιμό, ρώγες, αφαλό και μετά από ένα πινέλο στα αρχίδια βάζει το σκληρό όργανο στο στόμα της.
Δεν χρειάζεται καθόλου καθοδήγηση. Ο ρυθμός είναι ιδανικός, ρουφά, γλύφει, τον παίζει με την γλώσσα…Μεγάλο χαμόγελο
Το μουνάκι της δεκτικό σε περιποίηση και fingering,Γλώσσα όπως και η πίσω τρύπα που είναι σφικτή αλλά όχι διαθέσιμη.Λύπη
Είμαστε και οι δυο έτοιμοι. Έχει έρθει από πάνω μου και οδηγεί τον πούτσο στο μουνί της. Με ένα απότομο κάθισμα τον αγκαλιάζει όλο. Κουνιέται πότε αργά και πότε άγρια. Η γκόμενα έχει γεννηθεί για να γαμιέται.Μεγάλο χαμόγελο Σκέφτομαι να την βάλω από κάτω. Δεν είναι ελαφριά και η μανούβρα απέτυχε. Χωρίσαμε…
Όπως ξαπλώνει βλέπω τις ρόγες της που έχουν γίνει σκληρές σαν τις μπίλιες που έπαιζα μικρός. Είναι καυλωμένη.
Η ψωλή μου ακουμπά τα μουνόχειλά της.Το μουνί της ανοίγει να με υποδεχτεί ξανά. Γλιστρώ σιγά-σιγά προς τα μέσα, αλλά προτιμά να σπρώξει την λεκάνη της προς το μέρος μου. Το πουτσοκέφαλο πρέπει να βρήκε την μήτρα της. Βόγκηξε δυνατά. Μόνο τ’ αρχίδια έχουν μείνει έξω.
Τα χέρια της με χαϊδεύουν παντού. Την γαμάω δυνατά και βλέπω στα μάτια της το πάθος. Η γκόμενα το γουστάρει. Δεν είναι συχνή η αίσθηση ότι ένα call girl γαμιέται χωρίς να σου μεταδίδει ότι κάνει «δουλειά».Χαμόγελο
Γυρνά και στήνεται στα τέσσερα. Σκέφτομαι ότι αυτά τα κωλομέρια σηκώνουν μερικά μπατσάκια…
Αφήνοντας τον ιστορικό ενεστώτα, αυτή τη στιγμή σκέπτομαι ότι έχω ξεφύγει και ίσως για πρώτη φορά η κριτική μου βγήκε «ακατάλληλη κάτω των 18…».Σπασίκλας
Πως κατέληξα από την τελευταία βασίλισσα της ελληνιστικής Αρχαίας Αιγύπτου, να γράφω πορνο-ιστορία;Χμμμ;
Με παρέσυρε η δίνη του πάθους, όπως τον Ρίτσαρντ Μπάρτον που υποδύθηκε τον ρόλο του Μάρκου Αντώνιου;Χμμμ;
Χάριν συντομίας που λέμε, ας πάω κατευθείαν στον επίλογο:Κουλ
Όπως την πηδούσα αλύπητα, ένιωθα την κορύφωση να πλησιάζει. Ένα νεύμα ήταν αρκετό για να ανταποκριθεί. Γονάτισε κι άνοιξε το στόμα της. Τα χύσια πρέπει να πετάχτηκαν μέχρι τον λάρυγγα, αλλά δεν φάνηκε να ενοχλείται. Καθάρισε την ψωλή με την γλώσσα και το σπέρμα πλημμύρισε το μέσα της…
150€ κόστισε αυτό το πήδημα, αλλά η γκόμενα τα δούλεψε και με το παραπάνω.Μεγάλο χαμόγελο
Α posteriori – που θα έλεγαν οι Ρωμαίοι - μπορώ να πω ότι η Cynthia θυμίζει την Κλεοπάτρα του Πλούταρχου.
Ο Έλληνας ιστορικός έχει γράψει για την βασίλισσα της Αρχαίας Αιγύπτου ότι δεν ήταν όμορφη, κατείχε όμως την τέχνη να γίνετε ευχάριστη στην συζήτηση και με την ευφυΐα της μπορούσε να «αιχμαλωτίζει» τους συνομιλητές της.
Ομοίως, η Cynthia δεν είναι όμορφη, είναι όμως ευχάριστη και χαμογελαστή και κατέχει καλά την τέχνη του sex.
Αν και για να ακριβολογώ η Cynthia δεν κάνει sex, κάνει πρόστυχο γαμήσι. Και το πληρωμένο sex είναι όπως ο πατσάς, για να τα απολαύσεις πρέπει να είναι και λίγο βρώμικο…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.368
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, Jim25jim, Kaloeros και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2012
Ο αυτοκρατορικός λυρισμός με έφτειαξε πολύ. Να σαι καλά.

Και ο ρεαλισμός όμως δεν πάει πίσω.

Πάντα να περνάς καλά και να έχεις τέτοιο κέφι και μεράκι.
07 Φεβρουαρίου, 2012
Είπα κι εγώ!
Έχει γράψει τραγούδι για καμία Κλεοπάτρα ο Γιάννης Πλούταρχος;Χμμμ;Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
07 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι . εχει γράψει τους στίχους για το ανέκδοτο με τον Τοτό όμως.
07 Φεβρουαρίου, 2012
Ωραια κριτικη, μας εφταξες απογευματιατικα! Με ωθεις να δοκιμασω κ γω!Κουλ
07 Φεβρουαρίου, 2012
Μιλας γιαυτο το μωρο......

http://www.travelgirls.com/member/119025-Kleopatra-Turkey-girl/sh/304104
07 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απο κωλαρα αλλο τιποτα Φαντομα και μαλλον την ριχνεις λιγο με το 6αρακι στο σωμα !!!!
My opinion !!! Χμμμ;

http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=91665.new#new
08 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι μάλλον τσιγκούνης ο τύπος με τις ρουμάνες president!! Αφού βολεύτηκε η playmate με το 7 καλά είναι η Κλεοπάτρα με το 6!!
C
Cr9
09 Φεβρουαρίου, 2012
Πρέπει να αρχίσεις fantom να γράφεις ερωτικές ιστορίες. ΤΙ περιγραφή είναι αυτή αθεόφοβε; 10 λεπτά μετά έκλεισα ραντεβού με τη Cynthia!
09 Φεβρουαρίου, 2012
μας καυλωσες!
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9