Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
δεν την ειχα παρει ξανα,αλλα ειπα δε γαμιεται,ας τη δοκιμασωΓλώσσα......συναντηση σε σπιτι φιλου καπου στα μελισσια....τηνυποδεχτηκα με λιγο κρασι και αναμμενο τζακι,κατι που την εφτιαξε και της αρεσε οπως μου ειπε.....ξεκινησαμε με φιλια και γλυψιμο στα βυζακια της.....υστερα απο μια 3 λεπτη πιπα και αφου εβγαλε ενα απιστευτα ρυθμικο γελιο οταν της ειπα οτι θελω να της το χωσω απο πισω,ξεκινησε το πανηγυρι...ξεκινημα με πλαγιαστο ,υστερα ιεραποστολος και στο τελος τελειωσα χτυπωντας την αγρια στα ορθια απ[ο πισω της....το απολαμβανε αν και λογω της αγαρμποσυνης μου καποιες φορες την πονεσαΚουλ......και αλλο κρασι που το δικο μου το ηπιε πανω στον πουτσο μουΓλώσσα......ενω τη γαμουσα κανονικα εβαζε λιγο κρεμα στον κωλο της και ξεκινησαμε απο εκει το ''πειραμα''.....της τον εχωσα με τα ποδια στους ωμους και σιγα-σιγα....μετα απο κανα 5 λεπτο ξεκωλιασματος την εχυσα στο σωμα και στο στομα με μια πιπα 20 δευτερολεπτων....το αντεξε το απο πισω,βεβαια δεν το εβαλα ολο και οχι δυνατα και γρηγορα ελλα ιναι απιστευτη αισθηση να ξεκωλιαζεις,δεν συμφωνειτε;;;;;;Γλώσσα......καλη επιλογη και κυριως τιμια και χαρουμενη!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 31, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
bigpipis7
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
527
Πόντοι:
5.855
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2012
Αρχισε να προσφερει πρωκτικο στο προγραμμα?
Επισης βρηκες και τιποτα να γλειψεις οταν λες εγλειψα τα βυζακια της. Χμμμ;
04 Φεβρουαρίου, 2012
κατι υπηρχεΓλώσσα....δινει-δινει κωλοΜεγάλο χαμόγελο
09 Φεβρουαρίου, 2012
Πολυ καλη η αναλυση φιλος !!! Μπορω να εχω τηλ του γραφειου ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3