Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση πριν από κάνα μήνα περίπου στο χώρο μου.

Η Gabriela είναι γλυκιά στο πρόσωπο και δεν βγάζει κάτι το Πρόστυχο. (Με τα δικά μου κριτήρια πάντα…)
Το σώμα τις είναι καλλίγραμμο και η επιδερμίδα τις πολύ απαλή στην αφή. Λέει ότι είναι 21 ετών και μάλλον αυτό είναι αλήθεια. Επιμένει ότι είναι από Τσεχία, αλλά στην πραγματικότητα το βλέπω για Αλβανία.
Όλα τα λεφτά όμως είναι το στήθος της. Πλούσιο σφιχτό και κυρίως αληθινό!
Από επικοινωνία δεν θα έλεγα ότι το έχει… Τα Ελληνικά της είναι μέτρια και δείχνει ντροπαλή και συνεσταλμένη…. (Λέμε τώρα…)

Πολύ καθαρή, (Έκανε μπανάκι και πριν και μετά…) Το νινάκι της είναι καθαρό και ευωδιαστό. Μόνη παραφωνία ότι ήταν ελαφρώς αξύριστο, αλλά δεν μπορώ να πω ότι αυτό με χάλασε…

Στο θέμα τώρα. Πίπα αρκετά καλή και βαθιά. Λίγο με το ρυθμό μου το χάλασε. Έκοβε ταχύτητα χωρίς λόγο, σα να μπουκωνότανε.
Δεκτική σε όλες τις στάσεις, αλλά νομίζω πως το καλύτερο τις είναι το από πάνω. Σε αυτή τη στάση και με το στήθος της σε άπλετη θέα. Είναι πολύ καυλοτική!!
Από συμμετοχή θα έλεγα ότι η προσποίηση δεν κρύβετε. Προσπαθεί να σε φτιάξει παντός, αν και δεν τις βγαίνει.

Με χάλασε που ζήτησε το δωράκι της από την αρχή. Αλλά δεν βαριέσαι…

Αν θα την ξανάπερνα ? ….Όχι! Τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα, και παρόλο που είναι όμορφη κοπέλα, δεν έχει αυτό το κάτι για να σε προκαλέσει. Χωρίς να είναι κακή, θα έλεγα ότι είναι περισσότερο διεκπεραιωτική, παρά ερωτική.
Ελπίζω να βοήθησα….

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2011
>Στο θέμα τώρα. Πίπα αρκετά καλή και βαθιά.
>Λίγο με το ρυθμό μου το χάλασε. Έκοβε ταχύτητα χωρίς λόγο, σα να μπουκωνότανε.

Δεν είχε αρκετά μεγάλο καρμπυρατέρ ρε μεγάλε!
;)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1