Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
γεια σας συνάδελφοι!Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
δεν είμαι πολύ ψαγμένος στο χώρο γράφω πρώτη φορά για να πω τα παράπονα μου, είμαι 30 και έχω πάει 6 φορές σε studio και ήταν ικανοποιητικά
σε αυτό βοήθησε το site διότι έκανα κάποια μελέτη με αποτέλεσμα θετικές επισκέψεις.
και την πάτησα όταν έπραξα βιαστικά
μεθυσμένος καθώς γύρισα σπίτι το βράδυ, πήρα 2-3 τηλέφωνα για κάτι άμεσο και τελικά μου κάθησε η γκαμπριέλα
και εδώ ξεκινάει το άισχος!!!
χάλια εμφάνιση και χάλια εξυπηρέτηση
απλά την ξυπνήσαν να πάρει τα 150 και να φύγει.
η πίπα χάλια, και γενικλως έκανε αγγαρεία
το μόνο καλο ήταν τα σφυροκοπήματα...
ας μου πει καποιος εαν για την δεύτερη φορά απαιτείται +20 ευρω.
αν 1 φορα είναι και 1 ώρα δεν νομίζω να έχει και πολύ νόημα....
ειχα πάει πέρσισε ένα ξενοδοχείο και συναντησα την Margo
στην μια ώρα ήταν σίγουρα 2 φορες, ήταν πίπα χωρις προφυλακτικό και
υπήρχει ΠΟΛΎ ορεξη ρε φίλε...
περιμένω απάντηση απο κάποιον έμπειρο και η συμβουλή μου...μακριά απο αυτην την ψώ@Money Mouthα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 05, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2011
παιχτη οντως το extra ball ειναι 20euro
και το γραφει και στη σελιδα τους...ριξε μια ματια τωρα που δεν εισαι μεθυσμενος, αφου οπως λες τα ειχες τσουξει οταν πηρες την κοπελα...
http://www.izabellaonline.com/index.php?option=com_content&view=article&id=100&Itemid=407
για την ορεξη της κοπελας δεν μπορω να πω κατι αφου ειναι λιγο υποτονικη (αν ηταν και περασμενη ωρα...)μαλλον δικιο εχεις!
αλλα απο εμφανιση τι σε χαλασε ρε παιχτη?
ειναι απο τις κοπελες που οι φωτογραφιες της ανταποκρινονται σχεδον 100% στην πραγματικοτητα!
επομενως οτι βλεπεις παιρνεις! αρα να βλεπεις καλυτερα πριν παρεις...
05 Δεκεμβρίου, 2011
Μεθυσμένος και αργά το βράδυ; Ο πρώτος που έκανε μαλακία μου φαίνεται φίλος ήσουνα εσύ μάλλον, οπότε αρνητική από εμένα...
05 Δεκεμβρίου, 2011
Αυτός είναι ο λόγος που δεν κανονίζουμε μεθυσμένοι ραντεβού..Τί κανόνισες με το γραφείο?Ρώτησες τί περιλαμβάνεται στην τιμή?
Αν όχι φταις εσύ..
Για αυτό το λόγο ξεκαθαρίζουμε από πριν τις υπηρεσίες/τιμές!
05 Δεκεμβρίου, 2011
Αν καθησες να διαβασεις τα γενικοτερα σχολια των συναγωνιστων, καποια συμπερασματα θα εβγαζες. Η κοπέλλα ειναι μετρια προς σχετικως καλη.
Οταν ομως τη φωναζεις "περιεργες ωρες" και εισαι μεθοκοπημενος παλι καλα που καθησε εστω μια φορα !!! Να φανταστεις οτι εισαι ο μονος απο ολους τους σχολιαστες που ειδες "παραπλανητικες φωτογραφιες" Φαντασου δηλαδη πως θα εισουν....Ντιρλα....
Οκ πληρωνεις, αλλα αμα εισαι του στυλ ...τι κανεις μωρο μου, χικ !!! και βρωμας οινοπνευμα, νομιζω ειναι ανθρωπινο να συναντησεις τετοια συμπεριφορα.
Την επομενη φορα πιες λιγοτερο, σιγουρα θα περασεις καλυτερα !!!
05 Δεκεμβρίου, 2011
Την έχω πάρει και γω, δες παρακάτω κριτική μου. Η τιμή είναι €130 για 1 ώρα + €20 για ακάποτη πίπα + €20 για 2η φορά χύσιμο στην ώρα + €30 για κώλο. Εμένα δεν μου άφησε την ίδια εντύπωση με αυτή που έχεις εσύ, αλλά γούστα είναι αυτά. Και ησουν και πιωμένος κατά δήλωσή σου.
06 Δεκεμβρίου, 2011
Ρε παιδιά, έχετε δίκιο εν μέρει, αν και μου θυμίζετε λιγάκι ένορκους σε δικαστήριο, που εξετάζουν για το αν ο "κατηγορούμενος-φερόμενος ως δράστης) είχει πιει 1,2,3,4 ή και γω δεν ξέρω πόσα ποτά!
Την συγκεκριμένη κοπέλα πρέπει να ξεκαθαρίσω ότι δεν την έχω πάρει ποτέ, άρα δεν είμαι και σε θέση να έχω άποψη.
Ο φίλος, όντως θα έπρεπε να είχε δει τί συμπεριλαμβάνει το πρόγραμμα και ποιο είναι το ακριβές κόστος παροχής υπηρεσιών.
Από την άλλη, θεωρώ υποχρέωση κάθε πουτάνας, εφ'όσον ο πελάτης δεν "ξεφεύγει" στην συμπεριφορά του(γιατί υπάρχουν και πολλοί μαλάκες που βγάζουν ότι κόμπλεξ και απωθημένο έχουν...) να κάνει ό,τι καλύτερο μπορεί, για να ικανοποιήσει τον Πελάτη, που ΠΛΗΡΩΝΕΙ, ανεξάρτητα αν έχει πιει ή είναι ξενέρωτος...
Αρκεί κι ο πελάτης να μην ξεπεράσει κάποια όρια.
Εξάλλου , πολλοί απο'μας έχουμε πάει πολλές φορές με πουτάνες πιωμένοι κι έχουμε περάσει φανταστικά.
Μην φτάνουμε όμως και στο άλλο άκρο...δηλ να μας κάνουν αλκοτέστ κι οι πουτάνες...Έλεος.
Με σεβασμό στις απόψεις όλων!
06 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτά που λες δεν ισχύουν..
Νομίζεις ό,τι αν είσαι μεθυσμένος,άπλυτος,αγενής θα λάβεις τις ίδιες υπηρεσίες με κάποιον που είναι ευπρεπής,νηφάλιος,ευγενής?? (δεν αναφέρομαι στον συγκεκριμένο τύπο, αλλά γενικά)
Επίσης είναι λανθασμένη κίνηση να καλείς cg μετά από κάποια ώρα..το πιθανότερο είναι ό,τι θα κοιμάται,θα τη ξυπνήσουν και φυσικά δε θα έχει όρεξη για πολλά..
06 Δεκεμβρίου, 2011
Την κοπέλα δεν την ξέρω, ιδέα δεν έχω γι' αυτήν. Αλλά ήσουν μεθυσμένος και ζητάς και τα ρέστα; Έλα τώρα κι εσύ...
06 Δεκεμβρίου, 2011
Την κριτική την έγραψες μεθυσμένος ή ξεμέθυστος?

Γιατί η εγγραφή σου εγινε στις 3.58 τα ξημερώματα και ανέβασες κριτική αμέσως!!!!

06 Δεκεμβρίου, 2011
Για να μην εχει παρει θεση ο παιχτης μετα απο ολα αυτα τα σχολια μαλλον θα εχει ξεμεθυσει και ξεχασει οτι εκανε εγγραφη και κριτικη !
Ειναι αξιο αποριας να εχει κανεις τετοια ερωτηματα κατω απο τις συνθηκες που περιεγραψε...
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2