Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συνάντηση έγινε μέσα καλοκαιριού σε ξενοδοχείο πλησίον της λεωφόρου Συγγρου, η ημερομηνία ειναι στο περίπου.
Εγιναν ανεπάληλλα τηλεφωνα ώσπου να απαντήσει η μανδαμ, αλλά από εκει και έπειτα όλα πήγαν κατ'ευχή.

Η Εύα ειναι μια ΓΥΝΑΙΚΑ (με κεφαλαία) που δεν σου γεμίζει πολύ το μάτι με τα φυσικά της κάλη, όμως έχει το κάτι που την κάνει ποθητή και γαμευσημη.

Ελληνής, ομιλιτικότατη - σόφρον - με άποψη και πολύ φιλική, χωρίς όμως να προσπαθεί να κλέψει χρόνο από τον λόγο της συνεύρεσης.

Επειδη, έχουν περάσει 5μήνες από την συνάντηση και η ανταπόκριση γίνεται με καθηστέρηση, η περιγραφεί των όσων έγιναν θα ειναι κάπως σύντομή.

Λοιπόν, από σώμα η Εύα ειναι μέτρια με γυμνασμένα πιασήματα, ενώ η κοιλία της ειναι ως μια γυναίκας που έχει τεκνοποιήσει. Πόδια αρκετά γραμμομένα και χέρια επίσης.

Από πρόσωπο μέτρια αλλά το κοντοκουρεμένο της μαλλί και το βλέμα της δείνει κάτι το πρόστηχο (κατεμέ).

Μετά τις συστάσεις μας και την άμμεσα φιλική συνενόηση μας, τα ντουζάκια μας και στον αγώνα. Η Εύα έδωσε ρεσιταλ πίπας, αφού πρώτα με χαλάρωσε με φιλάκια και χαδάκια σε όλο μου το σώμα. Μετά την περιποιήθηκα με την σειρά μου.

Ακολούθησε δυνατό μαμήση με καλή συμμετωχή από την μανδαμ. Δεν αρνηθηκε την εναλλαγή στάσεων και έδειχνε να γουστάρει. Μετά τσιγαράκια και όμορφη συζήτηση επί παντως επιστητού.

Δεύτερος γύρος όπου με αρκετή υπομονή και την σωστή τεχνική η Εύα με έκανε πάλι τούρπο. Με εναλλαγή εντάσης και πολύ ερωτησμό με εκανε να τελιώσω στο στόμα της (μετά τα εφτυσε με χάρη).

Την Εύα θα την ξαναδώ, αλλά όχι σύντομα γιατί εχω αλλές στο μάτι.
Ως προς την τιμή, θα μπορούσε να γινει μικρή μείωση ώστε τα 100ευόπουλα να ήταν το συνολικό κόστος μαζί με το χοτέλι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 06, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
alsomas
Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2011
Συμφωνω με τον συναδελφο κ να δηλωσω κ εγω με την σειρα μου οτι κανει φοβερο γλυψιμο. Ισως το καλυτερο που μου εχει τυχει.
29 Νοεμβρίου, 2011
Ολα τα παραπανω ισχυουν. Επισης τελευταια εχει κανει και "πειραγμα" στο στηθος με θετικα αποτελεσματα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2