Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 4 10
Call-Girls 22819
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τρίτη βράδυ κ ο manaconda επίταξε το σπίτι της θείας,γιατί ως γνήσιος Έλληνας 30αρης μένω ακόμη με τους δικούς μου.
Τηλέφωνο απο νωρίς το απόγευμα στο γραφείο,ραντεβου με την πρωταγωνήστρια του Σειρηνάκη κ 12 νταν σκάει το μωρό!
Άριστη η πρώτη εντύπωση,φανταστική κοπέλα,πανέμορφη κ καλύτερη απο τις φωτό.
Μετά τις πρώτες χαιρετούρες κ ένα αναγνωριστικο χούφτωμα της λέω να πληρώσω...
Οταν μίλησα με το γραφείο μου είπαν 150 η ώρα +40 πρωκτικό +30 extra ball.Λέω οκ...
Έλα όμως που η μικρή είχε άλλα σχέδια.150 μου λέει +50 +50...Ξενέρωμα!
Της είπα οτι απο το γραφείο μου είπαν άλλα κ μου λέει δε ξέρω τι σου είπαν,εγω τόσα παίρνω.
Τεσπα δεν είπα κατι παραπάνω γιατί η κοπέλα ήταν ακριβώς αυτο που ήθελα κ λέω άσε μην ξενερώσει κ μας βγει ξυνό το μισηγά.Έτσι κ αλλιώς δεν το κάνω κάθε μέρα.
Στα του αγώνα τώρα,η κοπέλα είνα γύρω στο 1,70,περίπου 50 κιλά,τέλειο στήθος κ άπαιχτο κώλο!
Ξεκινήσαμε με ένα γλύψιμο απο μέρους μου,το οποίο απόλαυσε κ μετα μια πίπα απο αυτην.
Η πίπα αρκετα καλή,αν κ ομολογώ οτι μου εχουν πάρει κ καλύτερες,κυρίως ΙΧ γκόμενες...
Κατα τη διάρκεια του σεξ έπεφταν συνεχώς γλωσσόφιλα,σε αντίθεση με όσα είπε ο φίλος στην προηγούμενη κριτική.
Η κοπέλα πολύ θερμή,κ με πολύ διάθεση κ όρεξη.
Εναλλαγή 3 στάσεων στον πρώτο γύρο κ κατάθεση των σπερματοζωαρίων μου στο στόμα της με πίπα.
Φτύσιμο στο νιπτήρα του μπάνιου.Κανονική γεννοκτονία!
Μασαζάκι για relax κ ξεκινά ο 2ος γύρος.
Ξανά πίπα κ στήσιμο στα 4 για να απολαύσω το κωλαράκι της αυτη τη φορά.
Άψογη θέα.Η κοπέλα είνα δεκτική σε όλα,χαστουκάκια στον ποπό κ κέντημα κανονικό.Τελείωμα στο σώμα-πρόσωπο αυτή τη φορά.
Επίσης να τονίσω οτι δεν αρνήθηκε τπτ.Δλδ ζήτησα να βάλει χειροπέδες κ να βγάλω μερικές προσωπικές φωτο με το κινητό κ δέχτηκε!
Τελειώνοντας να πω οτι κ οι 2 τρυπούλες ήταν πολύ στενές κ έκαναν πολύ απολαυστικό το σεξ.
Συνοψίζοντας να πω οτι ήταν πολύ ευχάριστη κοπέλα,συνεννόηση στα αγγλικα μονο,συνέχεια χαμογελαστή,αλλα με χάλασαν λίγο τα χρήματα.Νομίζω πως 250 είναι πολλά κ με τόσα βρίσκω σίγουρα κάτι ανάλογο ή κ καλύτερο.
Στη βαθμολογία θα έβαζα μεγαλύτερο βαθμό στην εμφάνιση σώμα,γενική συμπεριφορά,κ διάθεση στο σεξ.Τα υπόλοιπα ως έχουν!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 25, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
manaconda13
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
2.337
Πόντοι:
2.420
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2011
φίλε εξαιρετικη κριτική, ολοκληρωμένη και γλαφυρή. Πρέπει να πέρασες πολύ καλά γιατί το μωρό φαίνεται δύναμη. Για πες και για εμάς τους ενδιαφερόμενους, είχε ωραία δακτυλάκια ποδιών;
27 Οκτωβρίου, 2011
Άψογα...Για γλύψιμο ;-)
27 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και βαμμενα σε τι χρωμα Παιχτη .
Μηπως μαυρα ?
27 Οκτωβρίου, 2011
ναι!!μαυρα!!!είχε έρθει απο σένα νωρίτερα??
28 Οκτωβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε τρεζουρα οταν κανεις σχολιο δεν παλευεσαι
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5