Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 52 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ξεκιναω λεγοντας οτι για τα 50 ευρω που δινεις την ωρα και για την περιποιηση που κανει η εν λογω κυρια ειναι value bet................μπορω να πω οτι η πιπα της ειναι αρκετα καλη και κατεχει την ολη φαση βαθεια και υγρη και με ταση να της γαμας το στομα ατελειωτα ..δειχνει να το γουσταρει......ειναι οργασμικη τυπισσα και γουσταρει την ωρα που σε τσιμπουκωνει να την γαμας με το χερι σου...και στο κανει μουσκεμα.....αντεχει το δυνατο σφυροκοπημα και θελει να αλλαζει στασεις κατα την διαρκεια της μαχης..........εγω επειδη εχω αρρωστεια με το πισωκολητο ειχα το ιδιο μενου και στις δυο εκτονωσεις..........στο ημιχρονο μπορεις να συζητησεις ανετα μαζι της μιλαει πολυ καλα ελληνικα και η κανονικη της δουλεια ειναι το μασσαζ...δουλευει σε ινστιτουτο μασσαζ στην καλλιθεα στην χαροκοπου..........σας προλαβαινω οπως ειπε η ιδια ειναι μονο μασσαζ και οχι τιποτα αλλο πονηρο............για να μην σας κουραζω περισσοτερο θεωρω οτι αξιζει να δοκιμασει καποιος .........οποιος δεν θελει μεγαλες λογω οτι ειναι 45 κατα τα λεγομενα της να μην κανει τον κοπο....εκει περιπου την κανω και εγω.............οποιος δοκιμασει καλα να περασει

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
suncity
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
339
Πόντοι:
1.260
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2011
...και που τη βρισκουμε παληκαρι ? Μια διεθυνση Φατσοβιβλιου που κυκλοφορουσε δεν ισχυει, ασε που δεν θελω μεσω του Προσωποπαπυρου, θα μας παρει πρεφα και η ... κουμπαρα ! Μέλι ή κινητο δεν παιζει ?
13 Οκτωβρίου, 2011
Φιλτατε μπορεις να μας δωσεις το τηλ της?Εχουν πεσει καυλες και αφραγκιες μαζι.Thanks!
15 Δεκεμβρίου, 2011
Αν θα γινοταν το τηλ της η καποιο mail;;;
Σε pm αν δεν γινεται δημοσια....
Ευχαριστω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3