Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 22 10
Call-Girls 53280
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
''το  nαughty σαν γραφείο με έχει κερδίσει σαν πελάτη .ευγενεστατος ο Κώστας ειλικρινής σε αυτά που λέει για της κοπέλες του και τις υπηρεσίες που προσφέρουν ''
έτσι και τίμησα την ντενησα στον χώρο της για 1 ώρα 
είχα ζητήσει να περιμένει με εσώρουχα και τακουνιά και έτσι εγινε
η κοπέλα αρκετά εντυπωσιακή με το άνοιγμα της πόρτας
ξανθιά με ωραίο κορμί ούτε ίχνος λίπους επάνω της
αν και αδύνατη το κορμί της έχει ωραίες γραμμές καμπύλες
στο social time  δεν είναι σαν της κοπέλες που σε κερδίζουν με την πολυλογία τους
αυτή αν και δεν είναι πολύ ομιλητική άλλα με τα φίλια και τα χα δια της σε κερδίζει και σε '' ζεσταίνει πριν το ψητό ''
το δυνατό της σημείο στο σωμα της είναι ο κώλος της !!!!!!!
Μέτα από ντουζάκι που κάναμε την έριξα στο κρεββάτι και της έγλυψα το μουνάκι και το κωλαράκι της
η γκόμενα υγραίνεται πολύ  και της αρέσει '' είναι αμαρτία να έχεις ενεά τέτοιο πιπίνι στο κρεββάτι και να μην το γλείψεις ''
με άρχισε στο τσιμπούκι με τα από λίγο που ανταποδοσε  τους κόπους μου
και επειδή μου αρέσει το πρώτο τελείωμα να το κάνω με τσιμπούκι την άφησα να με τελειώσει έτσι  με κατάθεση στο στόμα της
ντουζάκι πάλι τσιγάρο, και πάμε στον δεύτερο γύρο όπου είχε αρχίσει πριν τελειώσω το τσιγάρο όπου με καυλαντιζε στο κρεββάτι
πάλι πίπα  άλλα αυτή την φόρα όχι για πολύ γιατί με έχει καυλώσει όσο δεν πήγαινε και ανυπομονούσε να την γαμήσω
την ανεβασα πάνω μου όπου έδωσε ρεσιτάλ με το κούνημα της ,αν και πριν 10 λεπτά είχα χύση κρατήθηκα για μην χύσω πάλι!!!!
 και άλλαξα στάση την έβαλα στα τέσσερα με θέα το ωραίο στρογγυλό μικρο κωλαράκι της
με από ένα δυνατό γαμήσι έβγαλα βιάστηκα την καπότα και την έχυσα στα κωλομαγουλα της

είναι πολύ καλό gfe  τιμαει τα λεφτά της έως και το τελευταίο ευρώ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 16, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού