Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 53 10
Call-Girls 202754
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν να μην μακρυγορήσω αυτή τη φορά.... Είμασταν 2 και ήταν 2, εγώ και ο κουμπάρος, η εύα και η Juliene... Και οι 2 καλά παλικάρια, γυμνασμένα κλπ κλπ.... Και οι 2 μουνάρες τι να λέμε τώρα.... Η μπύρα έρρεε άφθονη... Στο ίδιο δωμάτιο 4 άτομα φωτιά και οι ac dc να παίζουν TNT και Dirty deeds done dirt cheap.... Αρχίζουν οι γυναίκες μεταξύ τους κάτι παιχνίδια καυλωτικά.... Μα ο ψηλός ντρεπόταν.... Ήθελε, ο καθένας τη δικιά του.... Δύσκολη επιλογή... Μονα ζυγά λοιπόν με χαρτονομισμα (50ευρω). Μου κάθεται η ξανθιά aka εύα... Αποσύρεται ο ψηλός με την Julie σε άλλο δωμάτιο...Μένω με εύα... Εννοείται ότι την είχα παίξει δις από το μεσημέρι...Ε λοιπόν έγινε ο χαμός ρε παιδιά, τσιμπούκια, πισοκολλητα, ψαλίδια, γλειφομούνια, αντιλαλλούν οι ρεματιές, βογγούν τα κορφοβούνια....
Θυμάμαι ότι της έγλειφα με μπρίο το μουνάκι, έχυνε στη γλωσσα μου, άλλαζε η γεύση του μουνιού της, με έσπρωχνε για να σταματήσω... Και εγώ συνέχιζα να τη βασανίζω...Τι να λέω....Τα γαμίσια που έπεσαν? Το ότι τη στήνω στα 4 και της στον καρφώνω ανελέητα?Το ότι την κωλοδαχτύλιαζα και μετα από λίγο χωρίς προειδοποίηση της τον καρφώνω στο σφιχτό κωλαράκι της και εκεί που γυρνάει να μου χώσει σφαλιάρα, την πιάνω στα γλωσσόφιλα? Και μετα συνεχίζω να τη γαμώ μπρούμητα?Δεν περιγράφω άλλο, η χημεία ήταν καλή. Θέλει ισχυρό willpower για να κρατηθείς και να σκεφτείς καθαρά. Μάλλον εκείνη τη βραδιά στο willpower check έριξα 20 και την έβγαλα καθαρή, χωρίς καψούρες και αγαπουλιάσεις....
Καταπληκτικά ήταν....
Όσο για τον κουμπάρο από όσα μου είπε, ακόμα την παίζει αλλά δεν θα δείτε κριτική, δεν το έχει μ ετην τεχνολογία....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 24, 2011
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
300€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Akelon
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού