Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 8 10
Call-Girls 20774
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο προτροπη συναγωνιστη που ξερει τα γουστα μου αποφασισα να παω και να την κανω την επισκεψη μιας και γυρισα απο διακοπες.
Η μερα ηταν δυσκολη για μενα μετα απο το σοκ της 1ης μερας δουλειας και με απειρες εκκρεμοτητες να τακτοποιηθουν οπου στο τελος εχοντας σαλταρει απο ολο αυτο ειχα αναγκη απο λιγο χαλαρωση.
Ανοιγοντας η πορτα ειδα ενα πολυ καλοσχηματισμενο σωμα μεσα στο κοκκινο της φωτιας φορεμα που φορουσε χωρις σουτιεν και η ρωγα απο το στηθος να βγαζει ματι.
Το προσωπο δεν ειναι το δυνατο της σημειο αλλα το χαμογελο και ευχαριστη διαθεση της το καλυπτουν.
Μετα τα απαραιτητα ντουσακια και απο τους 2 (αξιζει να σημειωσω οτι η κοπελα προσεχει πολυ την καθαριοτητα χωρις ομως να δινει την αισθηση της υποχονδριας)
Ξεκινησε με μια πιπα με πολυ μα παρα πολυ σαλιο εχοντας τεχνικη αρκετα εως πολυ καλη και σε συνδιασμο με τα μουσκεμενα αρχιδια και χαιδευοντας τα ηταν μια αισθηση που μπορει να σου αποβαλει ολο το στρες της ημερας πολυ ευκολα.
αφοτου τον ετοιμασε τον καβαλησε και δεν εδειξε να κουραζεται καθολου παροτι 15 λεπτα περιπου εδινε πραγματικη μαχη μεχρι να ερθει η ολοκληρωση.
Μετα καπακια παλι ντουζακι και απο τους 2.
Μολις κατσαμε δεν ειχα διαθεση για 2ο γυρο αλλα υπολογιζα χωρις τον ξενοδοχο.
Αρχισε με καποια χαδακια πολυ αισθησιακα και με γυρισε μπρουμητα να με χαλαρωσει , εκει συνεχισε με απαλα φιλια στην πλατη και τριψιματα με της ρωγες της σε ολο μου το σωμα κανοντας με να καυλωσω στο επακρο.
Αφοτου με γυρισε παλι μου εκανε μια αψογη πιπα με πολυ καραμελωμα σε ολη την περιοχη οπου και με τελειωσε(ηταν ακριβως αυτο που ηθελα).

Μετα ντουζακι ντυσιμο καπακι γιατι ειχε περασει η ωρα και πηγα για ενα καφεδακι στην γλυφαδα πληρως χαλαρωμενος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
19 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού