Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναθλητές θα πω και εγώ την γνώμη μου για την κοπελιά αν και οι γνώμες διίστανται..
Η κοπέλα μπορεί να έχει το άθλημα άψογη πίπα όλα τα καταπίνει ,αντέχει στο σφυροκόπημα αλλά αυτό το σώμα και ειδικά η εμφάνιση της κοιλίας της είναι λίαν επιεικώς απαράδεκτη όπως και γενικά τα βυζιά της που επιμελώς τα κρύβει όταν βγαίνει από μπάνιο με μια πετσέτα . Το δε τίμημα με αυτά τα προσόντα είναι πολύ ακριβό hobby με τα σημερινα δεδομενα .Και γενικά δεν είμαι milfakias αλλά αυτό είναι δευτερεύον .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
cobra57
Μέλος
Εγγραφή:
27 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2011
Αφού δεν εισαι μιλφάκιας, γιατί πήρες μιλφ;;;;;
Αν την διάλεξες για την τιμή, κακός.
Δεν έχασες όμως από υπηρεσίες και συμμετοχή.
14 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το βασικό είναι ρε φίλε που έγραψες την κριτική, είναι να καταλάβεις ότι με το να γράψεις ότι δεν σου άρεσε και να υπονοείς ότι δεν ήταν αυτό που όλοι ξέρουμε ότι δεν είναι, δημιουργεί πρόβλημα σε όσους ξέρουν πώς είναι και σκέπτονται να την συναντήσουν... γιατί υποπτεύονται μετά ότι κρύβεται κάτι άλλο... τις κριτικές δεν τις γράφουμε τόσο για να πούμε τον πόνο μας αλλά για να ενημερώσουμε τους υπόλοιπους και να καταλάβουν αν θέλουν να την συναντήσουν... και μιας και δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα ας προσέχουμε τι γράφουμε
15 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τις κριτικες τις γράφουμε για να πούμε την γνώμη μας και ό,τι πιστεύουμε, ΟΧΙ για να ασκηθεί σε αυτές λογοκρισία, ενημερώνεται ο καθένας και εισπράτει αυτό το οποίο τον ενδιαφέρει
15 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν είναι θέμα λογοκρισίας γιατί δεν απαγορεύω σε κάνέναν να λέει αυτά που θέλει ... απλά λέω ότι η γνώμη που γράφουμε καλό είναι να είναι ξεκάθαρη ώστε να μπορεί και ο άλλος να εισπράξει αυτό που θέλει και να μην μπερδεύεται.. τώρα αν κάποιον δεν τον ενδιαφέρει να τα πει ξεκάθαρα είναι δικαίωμά του αλλά αν αυτό μετά έχει επιπτώσεις στην σημασία που δίνουν (ή μάλλον δεν δίνουν) κάποιοι στο site ας μην του κακοφανεί... γιατί να σου πω την αλήθεια ο σημαντικότερος λόγος που συμμετέχω είναι η σωστή ενημέρωση... αν αυτή γίνει προβληματική δεν έχω λόγο να ασχολούμαι
16 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μηπως δεν φανηκε ξεκαθαρη τελικα μονο σε σενα...........ειναι γνωστο οτι η εν λογω εχει καποια πολυ δικα της ατομα εδω μεσα και χρησιμοποιουνται αναλόγως...
16 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλά άστο δεν συννεννοούμαστε ... να μπει τίτλος κάτω του μετρίου σε κάποια που ψάχνουμε όλοι για το τι κάνει η κοπέλα έχει νόημα ... να θάβει κάποιος όταν ξέρει από πριν ότι θα συναντήσει αυτά που λέει ότι δεν του αρέσουν δεν είναι ιδιαίτερα τιμιτικό για το iq του ... δλδ σαν να λέμε ξέρω ότι θα μου φανεί μαλακία αλλά τα σκάω έτσι για να πω ότι μου φάνηκε μαλακία και να με δουν οι άλλοι??? ... αν δεν σου αρέσει κάτι απλά δεν πας και αν αγοράζεις καρέκλα δεν μπορείς να λες ότι δεν σου άρεσε που είναι καρέκλα... ας μην την αγόραζες δεν σε υποχρέωσε κανείς ..... το σχόλιο για την τιμή το θεωρώ νορμάλ παρότι διαφωνώ αλλά ο καθένας μπορεί να έχει τα γούστα του ...
16 Αυγούστου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συννενοηθήκαμε τώρα άριστα...........ο νοών νοήτο....
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7