Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 281610
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Βιβή- Έλενα Ελληνίδα που κάνει ΤΕΛΕΙΑ τη δουλειά της. Σέβεται και το τελευταίο ευρώπουλο που παίρνει.
Γλυκειά με ωραία εκφραστικά μάτια. Χαμόγελο που τα λέει όλα , χωρίς να υποκρίνεται....κράτα μερικά πράγματα και γιά τον εαυτό σου κοριτσάρα μου...η ειλικρίνιά σου με έκανε να σου ανοιχτώ και εγώ.
Ωραία σέξυ εσώρουχα,γόβες ψιλοτάκουνες που τη φέρνανε αρκετά στο ύψος μου ώστε να περάσει το τεστ του χερουκλώματος (σφιχτό κωλαράκι, ωραίο νιμουδάκι στο χάιδεμα,και καβλωτικά βυζάκια με κάγγελο ρώγες.
Καθότι από μπάνιο άρχισε γρήγορα το ματσ. Μοσχομύριζε όλο το κορμάκι της.
Γρήγορα μετά τα προκαταρτικά γλωσσόφιλα, κατέβηκε στη κάτω γειτονιά που γνώρισε καλά όλους τους κατοικούντες.Τρελλή πίπα,βαθειά με φτυσίματα, γλείψιμο των @@ και της πέριξ περιοχής με ρουφήγματα...πολύ γκαβλωτικά όλα αυτά. Της ζήτησα να με σκουφώσει γιά να κόψω τη ...ροη.
Το γκαμίσι....απόλα. Σε όλες τις στάσεις και μου ζήτησε να της το χώσω στο όμορφο κωλαράκι της που είχα προετοιμάσει δακτυλιάζοντάς το...πολύ απόλαυση...ΕΥΓΕ κορίτσι μου.
Χαλαρή κουβεντούλα, που ήθελε να μάθει πολλά.....μου άλλαξε λίγο το μυαλό προσωρινά...
ΜΠΡΑΒΟ Βιβή.....go on

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 30, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
pussydoctor
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
1.221
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού