Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
(Η ημερομηνία ενδεικτική ;) )

Κάτι οι υποσχόμενες φωτογραφίες, κάτι το ελκυστικό αντίτιμο, κάτι η μη διαθεσιμότητα προτιμότερων επιλογών, αποφάσισα να αγνοήσω τις γνώμες της πλειοψηφίας και να δοκιμάσω την τύχη μου με την πρώην Crystal.

Τα ραντεβού τα κλείνει μόνη της, οπότε, αν είναι "απασχολημένη" όταν επικοινωνήσετε, θα επικοινωνήσει εκείνη μόλις ευκαιρήσει. Το ξενοδοχείο που διάλεξε βρίσκεται σε κεντρική αλλά προβληματική περιοχή του άλλοτε "κλεινού άστεως" και το δωμάτιό της ήταν ακατάλληλο για κλειστοφοβικούς. Εν συντομία, κάνει το Lacoba να μοιάζει με πεντάστερο. Η συμπεριφορά της ευγενική, αλλά μάλλον απόμακρη. Εμφανισιακά, είναι ό,τι βλέπετε στις φωτογραφίες: πολύ εμφανίσιμη, εντυπωσιακή λόγω ύψους και εν γένει εκτοπίσματος. Ωραίο δέρμα, μικρομεσαίο, φυσικό, νεανικό στήθος, τα τατουάζ καλύερα να έλειπαν, δεν της πάνε άλλωστε. Επι της ουσίας και επιγραμματικά: στοματικό στον μέσο όρο. Η προσπάθειά μου να ανταποδώσω πήγε στο βρόντο: η κοπέλα σε κανένα σημείο της συνάντησης δεν φάνηκε να ενδιαφέρεται καν να "αποκομίσει" κάτι από τη συνεύρεσή μας, πέραν του "εισητηρίου". Στο κυρίως πιάτο (διπλό), χλιαρές καταστάσεις. Άγαρμπο cowgirl, "πονηρό" doggie με αυτήν να σπρώχνει με δύναμη προς τα πίσω, δεκτική σε 1-2 αλλαγές ανά "μπαλλάκι" και αυτό ήταν όλο.

Οφείλω να ομολογήσω ότι "δύο γύροι με απ' όλα" (πλην a-level) με μία όμορφη νέα κοπέλα και το χοτέλι πληρωμένο, ακούγεται καλό deal. Όμως και το καλύτερο μπον φιλέ, αν το φας νερόβραστο σε μπακαλοταβέρνα, όσο και να το πληρώσεις, σου φαίνεται πολύ...

Υ.Γ.: Κατά δήλωσή της, η κοπέλα δεν μένει στη χώρα μας και την επισκέφθηκε -όπως και παλιότερα- για συγκεκριμένο χρονικό διάσημα. Σε συνδυασμό με την -κατά βάση- incall παροχή υπηρεσιών, η περίπτωση της -ασχέτως του χαμηλού αντιτίμου- μου "κάνει" περισσότερο για indie CT, παρά για CG. Λεπτομέρειες, θα μου πείτε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 16, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
SinBarr
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
193
Πόντοι:
5.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού