Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά το ξενέρωμα που έφαγα με την Αννα33, είπα να ξεδώσω με την Gina.Την είχα στα υπ' όψη εδώ και καιρό και είχα κάνει και προσπάθειες στο παρελθόν αλλά δεν καθότανε.Να που χθες κάθισε λοιπόν και συναντηθήκαμε.Η Gina είναι πολύ πιο μικροκαμωμένη από αυτό που περιμένεις,αλλά εχει ωραίο κορμί και φοβερές βυζάρες, με ρώγες που σε καλούν για μπόλικο πιπίλισμα.Φάτσα καβλιάρικη.Η κοπέλα είναι για άγρια πράγματα.Εκεί ήταν που δεν έδεσε η χημεία μας.Γουστάρει πιο kinky φάσεις και είχε φέρει και μαζί της και μάσκα και ενα μαστιγιάκι.Αλλά το χειρότερο ήταν ότι έχει μεγάλο πρόβλημα να αφεθεί.Είναι απίστευτα καχύποπτη και αυτό την κάνει να χάνει πολλούς πόντους.Ήθελε σώνει και καλά να της δείξω ταυτότητα.Νόμιζε ότι ήμουν μπάτσος και της την είχα στημένη.Καταλαβαίνω τους κινδύνους του επαγγέλματος αλλά το θεωρώ πολύ προσβλητικό να πηγαίνεις μια ώρα να δίνεις ένα αρκετά μεγάλο ποσό(άλλο ένα μείον το ότι η τιμή είναι τσιμπημένη)και να σε αντιμετωπίζουν με τέτοια καχυποψία.Μόνο ΑΦΜ που δεν μου ζήτησε!!!!! Τέλος πάντων, δεν είχα μαζί μου ταυτότητα,μιας και έχω συνηθίσει να κουβαλάω το δίπλωμά μου,πράγμα που μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν ταυτότητα σε μια περίπτωση στραβής με τους μπάτσους.Αφού τελειώσαμε, έμεινε κάνα μισάωρο παραπάνω και μιλούσε ακατάπαυστα και κατάλαβα ότι ο λόγος δεν ήταν η ευχάριστη παρέα μου αλλά η νευρικότητά της.Ήθελε να φύγω πρώτος ή να φύγουμε μαζί στην χειρότερη περίπτωση, για να μην την δω να παίρνει τα λεφτά που της είχα αφήσει στο κομοδίνο!!Εντάξει, μπορώ να δείξω κατανόηση μέχρι κάποιο βαθμό, αλλά όταν μου είπε να με συνοδέψει μέχρι το αμάξι μου, εκεί τα πήρα πολύ άσχημα μαζί της καιτης το είπα κιόλας.Σε λίγο θα μου ζητούσε να την πάω να δει και που μένω!!!!! Η κοπέλα δεν είναι κακιά ή κακοπροαίρετη.Κάθε άλλο.Αλλά έχει σοβαρό πρόβλημα εμπιστοσύνης και ίσως θα ήταν καλό να χαλαρώσει λιγάκι ή αν δεν μπορεί να μην κάνει αυτή την δουλειά, η οποία ενέχει κάποιο ρίσκο.Εγγυήσεις δεν υπάρχουν σε τίποτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 25, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
184
Πόντοι:
896
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2011
Συναγωνιστη ριξε μαυρο....κ καχυποπτη κ ακριβη στην τιμη οποτε πηγαινε για αλλα!!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1