Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μολις επεστρεψα απο συναντηση με την Ευα 38.Ευκολη επικοινωνια και συμφωνια για την συναντηση στον Πριαμο.Ηταν η πρωτη φορα που συναντηθηκαμε.Με το που εμφανιστηκε στο δωματιο επαθα πλακα.Φοβερη γυναικαρα με κοντο καρε ξανθο μαλλι με ενα μπλε κοντο σεξυ κολλητο φορεμα και πολυ φιλικη.
Αφου περασαν λιγα λεπτα γνωριμιας ακολουθησε ντουζακι για να αρχισει το παρτυ.Συμπεριφορα φοβερη φιλια ατελειωτα σε κανει να νιωθεις οτι εισαι με την γκομενα σου.Η πιπα της φανταστικη χωρις χερια με φανταστικο deep throat.Το μουνακι της πεντακαθαρο ξυρισμενο τελειο για πολυωρο γλυφομουνι.Οταν εκατσε πανω μου τα εδωσε ολα αλλα το καλυτερο της ηταν οταν στηθηκε στα τεσσερα.
Η αποθεωση ηταν οταν με εκανε να χυσω που μου τα ρουφηξε ολα και μετα τα καταπιε!!!!
Σε ευχαριστω Ευακι μου για το ομορφο απογευμα που μου χαρισες σιγουρα θα τα ξαναπουμε.Να περνας καλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 18, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
392
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ser2000

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2011
επειδη ειμαι νεο μελος, πως μπορω κιεγω να μαθω το τηλ της ευα 38? εχω ακουσει και διαβασει πολλα καλα σχολια για την κοπελα αυτη
16 Ιουλίου, 2011
Από ότι βλέπω δεν ειμαι ο μόνος ποθ έχει την περιέργεια για αυτή την κοπέλα...Επειδή είμαι ΑΣΧΕΤΟΣ από call girls,που μπορώ να βρω το τηλέφωνό της???
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2