Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Άνια λοιπόν, Μοσχοβίτισα 32+, είναι 7 χρόνια στην Αθήνα και ξέρει ελληνικά!!!!
Πρόσωπο με ωραία εκφραστικά μάτια, καλοσχηματισμένη μυτούλα και χείλια τούμπανο που μου ορκιζόταν ότι δεν τα έχει "πειράξει"!!!!
Παρόλα αυτά τα χρόνια της, αντικατροπτίζονται στο πρόσωπό της!!!!
Κορμί 1,65 βαριά, λεπτοκαμωμένη, ότι βλέπετε στις φωτό με σιλικομένο βύζο πέτρα!!!!
Άλλαζαμε στάσεις, "πετώντας" την με το ένα χέρι...100% μανιτζέβελο γκομενί!!!!!
-Τι σου αρέσει μουρό μου.....της λέω!!!!
-Στο κρεβάτι μου αρέσει να κάνω τα πάντα.....μου λέει με περίσσεια τσαχπνινιά και ρώσσικη προφορά!!!!
Αμ δε.....αποδείχτηκε υπέρ το δέον φανατική της υγιεινής και σαν κλασσική Ρωσσίδα ξέρει να σου επιβάλει τα θέλω της με γουστόζικο τρόπο!!!!
Γλωσσόφιλα ρηχά, δεν σου αφήνει περιθώρια να μπει η γλώσσα σου στην στοματική της κοιλότητα, παρά μόνο αν την "στριμώξεις" αλλά φαίνεται ότι αν το κάνεις θα χάσεις το υπόλοιπο "παιχνίδι"!!!
Παρόλα αυτά σου "παίζει" την γλώσσα σου και σου κάνει τσαχπινιές με την δική της!!!!!
Πίπα πολύ καλή, ξαπλωτός και στα όρθια, δυναμική με σάλιο ή χωρίς και με χέρια αν γουστάρεις και όποτε γουστάρεις!!!!
Μόλις της έδωσα το σύνθημα, ξεκίνησε να τον φτύνει από όποια απόσταση ήθελες και στον κάνει γλυφειτζούρι!!!
Περιποίηση σε όλη την γύρω περιοχή, ξυρισμένη θα βοηθήσει στο ρούφηγμα, αλλιώς θα το αποφύγει διακριτικά!!!!!
Ήθελε να "παίξει" σώνει και καλά με την κωλοτρυπίδα μου.....
Οκ της λέω, αλλά πρώτα θα μου την γλύψεις και μετά θα γυρίσεις να κωλοδαχτυλιάσουμε τις κωλοτρυπίδες μας μαζί......εκεί το ξανασκέφτηκε!!!!
Αλλά εκεί αυτή, μανία με τα κωλομέρια μου.....ούτε η μάνα μου δεν τα έχει χαστουκίσει τόσο, όταν ήμουνα μικρός!!!!
Σέρβις πάνω από το μέσο όρο, cowgirl, ιεραποστολικό και στα 4 τα πήγε μια χαρά!!!!
Βέβαια εκεί που τα δίνει όλα και γουστάρει τρελά είναι με τα πόδια στους ώμους σας, να την σπρώχνετε με μανία, αυτή να παίζει την κλειτορίδα της, εσείς να τραβάτε τις ρώγες της και να τρίζουν τα παράθυρα......απαπαπαπαπαπα!!!!!
Και βέβαια στο λέει......"έτσι γουστάρω να με γαμάς, στο ιεραποστολικό με τα πόδια μου όρθια"!!!!
Στα 4 βέβαια, δεν ξέρει ή δεν μπορεί να κάνει σωστή κούρμπα, με αποτέλεσμα το όμορφο, μικρό και στρογγυλό κωλαράκι της να πηγαίνει χαράμι!!!!!
Χαστουκάκια χαλαρά αλλά με τίποτα δεν δέχεται να της κοκκινήσεις τον κώλο.....μόλις ξεκίνησα, με κοίταξε με τρόμο!!!!
Γενικά όμως έδειξε ότι δεν αντέχει τον "μαραθώνιο", στο δείχνει με διάφορους τρόπους και αν ξέρεις τους αντιλαμβάνεσαι, κώλο πήρα αλλά μόνο για 10 λεπτά και μου ζήτησε να σταματήσουμε, παρόλο που μου το ζήτησε αυτή, άρα το κάνει για τα λεφτά και όχι γιατί της αρέσει και φαινόταν ότι το άναλ δεν το κατέχει!!!!
100 + 20 ακά + 30 άναλ!!!!
CIM, CIF δεν έχει, είπαμε προσέχει για να έχει, χωρίς αυτό να είναι και ντεφάκτο για όλους!!!!
Το VFM = 6,5 γεμάτο, αν δεν πάρετε άναλ τότε στα 120 το γκομενί ανεβαίνει στο 7 και για 1 φορά είναι ότι πρέπει για να πάτε να ξεχαρμανιάσετε, αφού έχει και το απαιτούμενο dirty talking της πουτάνας για να σας "φτιάξει"!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 31, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Geopa
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
39
Πόντοι:
1.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού