Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 22 10
Call-Girls 53280
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπον, πριν γραψω την κριτικη διαβασα ολες τις υπολοιπες μια προς μια για να δω αμα μου ειχε ξεφυγει τιποτα πριν
γιατι αλλα περιμενα κ τελικα αλλα πληρωσα...............

Η κοπελα απο εμφανιση ειναι πολυ καλη (οπως μου ηρθε ντυμενη επαθα πλακα οταν ανοιξα την πορτα), με ωραιες αναλογιες κ με απιστευτο κωλαρακι κ πολυ σφυκτο.

Αλλα στο κυριως θεμα που για αυτο πληρωνουμε εχω πολλες ενστασεις για τους προηγουμενους που εχουν καταγραψει την αποψη τους..Δηλαδη εκτος απο ενα καλο τσιμπουκι που στο δινουν οι περισσοτερες εγω ξενερωσα πολυ..

Καταρχην ολοι λενε οτι την εχυσαν στο στομα, δεν ξερω αμα εκοψε να το κανει πλεον αλλα οταν ημουν ετοιμος αφου με εγλυφε ωρα της λεω θα σε χυσω κ μου απανταει οχι ! στο σωμα μου οπου θες μου ειπε????? κ δεν μου ανεφερε καν οπως λενε αλλοι να ηθελε extra γιατι θα της εδινα...

Αλλα ενταξει αυτο δεν με χαλασε πολυ αφου δεν το κανουν ολες...αυτο που με ξενερωσε απιστευτα ηταν οτι οχι μονο σου λεει δεν θελει δακτυλα μεσα (για κωλοδαχτυλα ουτε καν ρωτησα μετα απο αυτο) δεν με αφησε ουτε καν να παιξω με την κλειτοριδα της γιατι λεει δεν της αρεσει επειδη νιωθει περιεργα.........

Εγω βιζιτουδες δεν γλυφω με τιποτα αλλα να παιζω με μουνακια κ να βαζω δαχτυλα το κανω με τις ωρες οποτε με αυτο που με εκανε απο μεσα μου εκλαιγα τα λεφτα μου...Ουτε παρθενα να γαμαγα δεν θα εκανε ετσι...

Κ να σημειωσω εδω οτι το ξενερωμα δεν της το εδειξα στην συμπεριφορα μου κ οτι κ αυτη ηταν πολυ ευχαριστη κ δεν εδειχνε στραβωμενη η' οτιδιποτε να την χαλαει. Αλλα,,,,ενα μεγαλο αλλα......

Τελος παντων λεω αντε να γαμησουμε μπας κ δω αυτο τον κωλο στα 4 κ φτιαξει το σκηνικο κ το σωσουμε στο 90...αλλα κ εκει τσαμπα περιμενα.. Με το που με αρχιζει στο τσιμπουκι κ καβλωσα παλι κ μου φοραει προφυλακτικο περνει το λυπαντικο που ειχε μαζι της κ μαζι της κ βαζει στην περιοχη κ λεω απο μεσα μου "α καλα ουτε υγρα δεν εχει η γκομενα" κ τελικα το γαμησι ηταν κ αυτο αποτυχια, εκλεισε τα ματια της, εβγαζε κατι γατισιους ηχους που ισα ισα ακουγονταν κ ουτε καταλαβα που εμπαινα με τοσο λυπαντικο.

Ενταξει ρε παιδια κ γω γουσταρω GFE, κ αυτες που ειναι πολυ πορνες κ μιλανε πολυ στο γαμηση προστυχα με μια δοση ψευδους δεν τις πολυγουσταρω αλλα αυτο με την Denise παραηταν..

Απλα αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι πως δεν ειχε αναφερθει κανεις σε τιποτα απο ολα αυτα που ειδα εγω ενω εχουν γραφτει πολλες κρητικες για παρτη της....Τι να πω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 12, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
costaspireas
Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού