Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 17 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
λοπον σημερα.....κερδισα δυο (2) στοιχηματα..το ενα αφορουσε το εν λογω πρακτορειο..και το αλλο το χοτελι..λοιπον εχουμε και λεμε Χαμόγελο ολον αυτον τον καιρο ολες οι συναστροφες μου ηταν με city-touria....απλα πηρα την αποφαση ποια να ασχοληθω και με τα outcall μιας και στερομουνα δικο μου χωρο γαρ Μεγάλο χαμόγελο φτανω λοιπον στο χοτελι (με ολους τους ενδοιασμους τους οποιους ειχα Χμμμ;) και η πρωτη κινηση ηταν να παρω καποια απο το real-date...για καλη μου τυχη τελικα..τα τηλ. δεν τα σηκωνανε..και εβγαινε τηλεφωνητης που ελεγε ξανακαλεστε αργοτερα.....ετσι πανω στην βιασυνη μου και επειδη ελευθερο χρονο δεν ειχα...παιρνω το εν λογω πρακτορειο...ο τυπος ευγενικος και μου απαντησε tamara laura διαθεσιμες και σε 30 min εκει...οκ ταμαρα αποφασησα...εν τελει το κοριτσι κορμι λαμπαδα...ο λοκος και το doggy αξεγαδιαστα Γλώσσα ενταξει στο προσωπο λιγο χανει..αλλα δεν την λες με τιποτα ασχημη...ευδιαθετη και με συμμετοχη τελεια...(α οπως και καποιοι φιλοι ποσταραν...οι ελιες στο κορμι της...λιγο Γλώσσα)...εν τελει αν αν και στον 2ο γυρο καπως κουραστηκα..το κοριτσι δεν σταματησε το ¨κοντρα μασελατο¨μεχρις ωσοτου εγινε και η καταθεση...σιγουρα θα την ξαναβλεπα και ποσο μαλλον με την κολητη της alexandra

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
docrx8
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
473
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού