Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 49 10
Call-Girls 132157
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αποφάσισα να δω την Αλεξάνδρα ( 24 ετών Ντανιέλα, αν θυμάμαι καλά, αφού είδα την ταυτότητα της- την άφησε
στο τραπέζι του δωματίου στη σύγχιση της όταν πήγε για μπάνιο) λόγω των πολύ καλών κριτικών και γιατί στη
φωτογραφία του σάιτ φαίνεται κούκλα. Όμως οφείλω να παραδεχθώ ότι έκανα ένα τρομερό λάθος. Δεν πρόσεξα
όσο έπρεπε τρεις κριτικές όπου τρεις παίκτες έλεγαν-

-Τα χείλη της κάπως δεν μου έκαναν, τα παραφούσκωσε προφανώς με πλαστική.
-Για τα γουστα μου εχει μετριο προσωπο με εμφανη σημαδια παρεμβασεως στα χειλη.
-Πρόσωπο ταλαιπωρημένο τα χειλη της χαλια μαυρα τα μονο αρρνητικα πραγματα, στις φωτο φενεται πολυ γλυκια αλλα απο κοντα τρομαζεις.

Εγραψα πιο πάνω ''από την σύγχιση της'' γιατί η απογοήτευση μου από το πρόσωπο της ήταν εμφανέστατη μόλις την είδα.
Σκέφτηκα προς στιγμή να μην αρχίσω καν τον αγώνα, όμως μια γιατί δεν ήθελα να την προσβάλω, μια η περιέργεια προχώρησα.
Στο ματς ήταν φανταστική, περισσότερο από ότι τα γράφουν οι άλλοι παίκτες. Όμως το ξενέρωμα που έφαγα με την
εμφάνιση, με έκανε να θέλω να τελειώσω όσο γίνεται νωρίτερα. Στη μισή ώρα πήγα για μπάνιο και ησύχασα.
Η κοπελα είναι κρίμα και χρειάζεται μια επέμβαση για να διορθωθούν τα χείλη της τα οποία στράβωσε προφανώς
κάποιος ερασιτέχνης πλαστικός. Κατά τα άλλα στα χαρακτηριστικά του προσώπου και του σώματος είναι πολύ καλή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 23, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού