Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Call-Girls 28921
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ιρινα ειναι μια ψηλη κοπελα γυρω στο 1,75, που κατα τη γνωμη μου ειναι πιο ευχαριστη απο οτι δειχνουν οι φωτογραφιες της.

Ειναι ευδιαθετη στο χαρακτηρα . εχει ωραια ματια ,συμπαθητικο προωπο και λεπτο σωμα . αγγλικα μιλαει αρκετα καλα και μπορει κανεις να επικοινωνησει μαζι της.

Αλλα εχει και μαυρα δοντακια σαν φανατικη καπνιστρια που ειναι, το λεπτο και ψηλο σωμα της ειναι γεματο μελανιες και σημαδια απο χτυπηματα, ενω δεν λειπουν διαφορες κλειστες μικροπληγες. ενα ασχημο χαρακτηριστικο της ειναι ο ασχηματιστος κωλος και το περιεργο κορμι .. λειπει πολυ θηλυκοτητα απο το σωμα της

Μια ατσουμπαλοτητα επισης την εχει.

Επισης ενα κακο που παρατηρησα και που εχουν και καποια κοριτσια της δουλειας ειναι οτι δεν τρωνε και μυριζει το στομα τους.. ευγενικα τη ρωτησα αν εχει να μου δωσει μια τσιχλα και δινοντας μου, εφαγε και αυτη μια(ουφ ευτυχως)

Η εμφανιση της και ο χαρακτηρας της εμενα προσωπικα μου θυμισε κοπελα απο τυχαια επιλογη αγγελιας εφημεριδαςς. ηταν ενα κοριτσι εντυπωσιακο μεν στην αρχη που ομως αν το παρατηρουσες λιγο θα εβλεπες μονο ατελειες.

Γενικα δεν μου αρεσε και παρολο που θελησα να προσπαθησω,τελικα δεν μου βγηκε .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Pink_floyd
Μέγας
Εγγραφή:
3 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
644
Πόντοι:
4.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 TOMCRUISE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού