Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 49 10
Call-Girls 132132
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αλεξάνδρα λοιπόν, δεν παίζει ρόλο από που είναι διότι μιλάει πολύ καλά τα Ελληνικά και μάλιστα ξέρει τα πιο όμορφα ερωτικά λόγια στα ελληνικά, έτσι ώστε να σε "φτιάχνει" πριν, μετά αλλά κυρίως κατά την διάρκεια της "μάχης"!!!!!
Πρόσωπο ότι βλέπετε στις φωτό, με ωραία μεγάλα αμυγδαλωτά μάτια, χείλη φιλήδονα που ξέρει να τα χρησιμοποιεί πάρα πολύ καλά, μαλλιά μαύρα μακριά σπαστά....γενικά ο τύπος της γυναίκας που είναι το πρότυπό μου!!!!!
Σώμα μαυρισμένο, περιποιημένο, δέρμα απαλό και καθαρό, ύψος 1,70-1,75, πόδια μακριά ίσια με πανέμορφες γάμπες και στα ψιλοτάκουνα....θεά!!!
Βυζί μικρό με μεγάλες σαν κουμπιά ρόγες που ερεθίζονται στα "παιχνίδια" σας και κώλος αχλαδωτός καλοσχηματισμένος, όχι πέτρα, αλλά γυναικείος.....
Μπήκε στο δωμάτιο ντυμένη στην τρίχα, με αέρα χολυγουντιανής σταρ πάνω στα ψιλοτάκουνα και εγώ με την πετσέτα μόλις είχα κάνει ντουζ να νιώθω τόσο μαλάκας που σε κάποια στιγμή σκέφτηκα να ξαναντυθώ, να της πω να βγει έξω και να ξαναμπεί, για να την υποδεχθώ όπως τις άξιζε!!!!!
Στα του σέρβις δεν θα γράψω πολλά διότι οι προηγούμενοι τα έγραψαν μια χαρά....
Θα προσθέσω ότι η Αλεξάνδρα έχει την εμπειρία και το ταλέντο να σε κάνει να νιώθεις ότι είσαι ο καλύτερος!!!!!
Με λόγια, κινήσεις, κόλπα ερωτικά είτε με την γλώσσα της είτε με το κορμί της, σε κάνει να "χάνεσαι" σε στιγμές απόλυτης ηδονής!!!!
Τα φιλιά της σε απογειώνουν και το κορμί της γεμίζει την αγκαλιά σας!!!!!
Μπράβο Αλεξάνδρα, καιρό έχω να περάσω τόσο πολύ καλά και να μην σκέφτομαι καθόλου το τίμημα της συνάντησης μας!!!!
Την συστήνω ανεπιφύλακτα, διότι το σέρβις που πήρα, θα το πάρουν όλοι, ανεξαρτήτως εμφάνισης και χωρίς κόλπα και ξεκλειδώματα, αρκεί να είστε ευγενικοί και άνετοι, όπως θα είσασταν με οποιαδήποτε όμορφη γυναίκα γνωρίζατε!!!!

Υ.Γ. Ο κύριος που απαντάει στο τηλέφωνο, ευγενικότατος και εξυπηρετικότατος, σε ακούει αν έχεις κάτι να του πεις και γενικά δείχνει να υπολογίζει την γνώμη σου. Βεβαίως ξέρει ότι έχει στο οπλοστάσιο του ένα φανταστικό όπλο που στα λεφτά αυτά δεν βρίσκεις εύκολα, για αυτό και μετά από καιρό βάζω τόσο μεγάλο VFM = 8!!!!
Τον ευχαριστώ για την υπομονή του στις απαιτήσεις μου!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 27, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Geopa
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
39
Πόντοι:
1.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού